IZSKATĀS AGRESĪVS? PIERADINI VIŅU!

Jaguar jaunu iespēju laiks ar fantastisku ieguvumu līdz pat 24 000 EUR

F-TYPE

PATIESS BRAUKŠANAS BAUDĪJUMS

KAS IR F-TYPE?

Jaudīgs, dinamisks un izteiksmīgs – jaunākais savā slavenajā dzimtā – F-TYPE ir patiess Jaguar sporta automobilis, kas izstrādāts, lai nodrošinātu lielu jaudu un nepārtraukti atsaucīgu vadāmību. Supercharged dzinēji, viegla alumīnija virsbūves konstrukcija un modernas vadības tehnoloģijas piedāvā intuitīvu, instinktīvu un dzīvu pieredzi.

Modeļi

TIEŠI JŪSU F-TYPE

F-TYPE klāstā ir četri modeļi. Katrs no tiem piedāvā savu individuālo noskaņu un raksturu, tomēr tie visi jūtas vienlīdz labi kalnos, uz automaģistrāles vai pilsētā.
F-TYPE ir radīts, lai sniegtu patiesu braukšanas baudījumu.
F-TYPE S ir lielāka jauda un plašāks izsmalcinātu braukšanas tehnoloģiju klāsts.
F-TYPE V8 S ir nepārspējams sniegums un vēl labāka dinamika un vadība.
F-TYPE R piedāvā superauto cienīgu snieguma līmeni apvienojumā ar uzlabotām dinamikas tehnoloģijām vislabākajai uz vadītāju orientētai braukšanas pieredzei.


Preses apskats/tests

TopGear - Jaguar F-TYPE R tests
Muskuļotas emocijas. Jaguar F-TYPE R pret Corvette C7: Lēti amerikāņu prieki pret izsmalcinātu britu baudām. Jūs jau zināt, kuru izvēlētos, vai ne?

F-TYPE COUPÉ

Atklājiet patiesu sporta automobiļa sniegumu, tūlītēju, atsaucīgu vadāmību un nepārspējamu dizainu. F-TYPE Coupé sniedz unikāli dziļu braukšanas baudījumu.

F-TYPE CABRIO

Piedzīvojiet tīro sajūsmu, ko rada sporta automobilis ar atvērtu jumtu, kādu var sniegt tikai Jaguar. F-TYPE CABRIO ir radīti augstam sniegumam un tūlītējai, atsaucīgai vadāmībai.

F-TYPE R

R ir kvēle. Tas sniedz vairāk un ir F-TYPE spilgtākā izpausme: visjaudīgākais, visdinamiskākais, vissajūsminošākais.

F-TYPE R ir perfektākais, jutekliskākais un satriecošākais sporta automobilis.

  • 5,0 litru V8 550 Supercharged. 680 Nm griezes moments pie 3500 apgr./min.
  • No 0 līdz 100 km/h 4,0 sekundēs. Maksimālais ātrums299,3 km/h
  • Elektroniskais aktīvais diferenciālis ar griezes momenta vektorizāciju bremzējot
  • Unikālais R virsbūves stils

ELPU AIZRAUJOŠA JAUDA

Zem F-TYPE pārsega pukst Supercharged sirds. Jaudu nodrošina viens no četriem izciliem dzinējiem – 3,0 V6 340 ZS, 3,0 V6 380 ZS, 5,0 V8 495 ZS un 5,0 V8 550 ZS. Katram dzinējam ir Roots tipa divu cilindru turbokompresors, kas uzstādīts uz dzinēja trijstūrveida savienojuma, lai saglabātu tā kompakto izmēru. Jaguar ir Supercharged indukcijas tehnoloģijas līderis – tas nodrošina lineāru jaudas piegādi un augstu griezes momenta līmeni visā dzinēja apgriezienu diapazonā, samazinot atšķirību starp vadītāja prasīto jaudu un dzinēja reakciju.

F-TYPE rēciens nāk no tā sirds. Tā sporta izpūtējs jaudīgi ierūcas jau iedarbinot, sasniedzot sacīkšu automobiļa cienīgu kreščendo. Aktīvajā sporta izpūtējā, kas standarta aprīkojumā pieejams atsevišķiem F-TYPE modeļiem, ir izmantoti aktīvi caurplūdes vārsti, lai izplūdes gāzes tiktu izvadītas tiešāk, nodrošinot dziļu, dramatisku skaņu. Ieslēdzama aktīvā izplūdes vadība, kas ļauj sistēmu vadīt manuāli, ir pieejama arī atsevišķiem F-TYPE modeļiem, kā arī standarta aprīkojumā F-TYPE R modelim.

APRĪKOTS UN GATAVS DOTIES CEĻĀ

F-TYPE Quickshift pārnesumkārba ir gan zibensātra, gan ārkārtīgi izsmalcināta. Izmantojot astoņus tuvu izvietotus pārnesumus, dzinējam tiek saglabāts visefektīvākais apgriezienu diapazons, nodrošinot optimālu jaudu un griezes momentu, braucot jebkurā ātrumā. Izvēles Dynamic režīms pievieno jūsu braukšanas stilam adrenalīnu, pielāgojot droseles reakciju un pārnesumu pārslēgšanas programmas, lai vēl vairāk izceltu automobiļa sportisko raksturu.

Braukšanas dinamika

VIEGLA ALUMĪNIJA KONSTRUKCIJA

F-TYPE vieglā alumīnija virsbūves konstrukcija ar lielu vērpes noturību ir ideāla sporta automobiļa platforma un kalpo par izcilu pamatu automobiļa sniegumam, vadāmībai un sajūtai. Šī stiprā, izturīgā konstrukcija nodrošina dabisku platformu precīzai, dinamiskai vadāmībai un ideāli papildina jaudīgo dzinēju klāstu. Kopā tie nodrošina izcilu jaudas-masas un griezes momenta-masas attiecību, kas ir patiesie sporta automobiļa efektivitātes rādītāji.

LĪDZSVARĀ

Līdzsvarotā un spējīgā F-TYPE neticamā vadāmība sākas ar tā fizisko raksturojumu. Tā smaguma centrs ir, cik iespējams, zems. Tā svara sadalījums ir precīzi pārdomāts, līdz pat akumulatora novietojumam un mazgātāja pudelei aizmugurē. Garums nosaka automobiļa dinamiku, savukārt tā platums ietekmē stabilitāti.

ATMOSFĒRA SALONĀ

Vienots ar automobili, stūri un ceļu – saikne starp jums un F-TYPE rodas mirklī, kad nospiežat iedarbināšanas pogu un dzinējs sāk darboties. Uz vadītāju orientētajā salonā intuitīvās tehnoloģijas un funkcionālā ergonomika ir apvienota ar unikālu, sportisku stilu.

Salons

Jaguar Care

JAGUAR CARE

Jaguar Care– bezrūpīgs serviss 3 gadu laikā vai līdz nobraukumam 100 000 km.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible