SALONS

F-PACE salons apvieno eleganci un sportiskumu, radot mūsdienīgāko dizainu.

F-PACE ir plašs izmeklētu ādu un izsmalcinātu apdaru klāsts. Šie pirmklasīgie materiāli piešķir F-PACE vienu no visaptverošākajām salona izvēlēm savā klasē. Šī ir lieliska iespēja radīt vietu, kas atspoguļo jūsu personisko stilu.

SPORTISKS LUKSUSS

F-PACE salons sagaida jūs ar izsmalcinātību un drosmīgi sportisku stilu. Izvēlieties no luksusa krāsu un materiālu klāsta.

KVALITĀTE UN MEISTARĪBA

F-PACE ir viena no visaptverošākajām salona izvēlēm savā klasē. Ar mūsdienīgu britu meistarību, izmeklētiem augstākās klases materiāliem, mīkstu ādu un izsmalcinātām apdarēm.

F-PACE - INTERIOR MOOD LIGHTING

SALONA FONA APGAISMOJUMS

Varat pacelt personalizēšanu nākamajā līmenī ar papildaprīkojuma konfigurējamo salona fona apgaismojumu*, kas rada bagātīgu vizuālo efektu un mājīgu, rāmu atmosfēru visiem, kuri atrodas automobilī. Sistēma izceļ smalkākās salona dizaina detaļas ar maigu gaismu, ko iespējams izvēlēties no desmit dažādu krāsu klāsta. F-PACE var radīt gaisotni, kas atbilst jebkādam jūsu noskaņojumam.

* Pieejamība un aprīkojums ir atkarīgs no tirgus.

F-PACE - Rear Space

VIETA AIZMUGURĒ

Aizmugurē vieta kājām un ceļgaliem ir attiecīgi 945 mm un 65 mm. Tur ir pietiekami daudz vietas, lai kopā ērti varētu sasēsties trīs pieaugušie, turklāt aizmugurējiem sēdekļiem ir arī elektroniskā slīpuma regulēšana – piemērotāko sēdekļa pozīciju var sasniegt ar vienu pieskārienu pogai.

F-PACE - PANORAMIC ROOF

PANORĀMAS JUMTS

Izvēlieties kādu no mūsu papildaprīkojuma atbīdāmajiem vai fiksētajiem panorāmas stikla jumtiem*, lai pielietu sava F-PACE salonu ar gaismu un pastiprinātu plašuma sajūtu. Lai iegūtu lielāku privātumu un mazinātu pārkaršanu spēcīgā saulē, ikviena panorāmas jumta standartaprīkojumā iekļautas elektriski vadāmas žalūzijas.

* Panorāmas stikla jumta aprīkojums ir atkarīgs no tirgus un modeļa.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible