ATJAUNOTAIS F-PACE SPECIĀLĀ PRESTIGE APRĪKOJUMĀ

TIKAI 47 300 EUR

LASĪT VAIRĀK

F-PACE ir vispraktiskākais Jaguar sporta automobilis. Tas apvieno maksimālu braukšanas baudu ar efektivitāti. Pilnībā tehnoloģiski modernizētais F-PACE jūs pasargās, savienos un izklaidēs. Tas ir spējīgs pārvietoties pa ikvienu ceļu katru dienu. F-PACE ir Jaguar jums, Jaguar jūsu ģimenei.

Jaguar Care, kas iekļauts visos Jaguar F-PACE modeļos, īpašniekiem piedāvā unikālu pieredzi bez rūpēm. Jaguar Care aptver 3 gadus.

F-TYPE Inspired design

SPORTA AUTOMOBIĻA DNS

F-TYPE iedvesmots, jaunais Jaguar F-PACE ir jaudīgs SUV ar sporta automobiļa DNS. No izvirzījuma dzinēja pārsegā līdz izteiktajiem aizmugures izliekumiem tā izteiksmīgais, spēcīgais izskats uz ceļa rada vēlmi atskatīties. F-PACE no jauna atklāj F-TYPE enerģiju, spēku un formas skaidrību.

JAUDA UN EFEKTIVITĀTE

Izpētiet mūsu dzinēju klāstu, ieskaitot 3,0 litru V6 380 ZS turbokompresora benzīna dzinēju un jauno 2,0 litru 4 cilindru 180 ZS turbokompresora Ingenium dīzeļdzinēju, kas var sasniegt 4,9 l/100 km un CO2 izmešus līdz pat 129 g/km.

PRAKTISKUMS UN PLAŠUMS

F-PACE ir savā klasē plašākais bagāžas nodalījums ar 650 litru ietilpību un attiecībā 40:20:40 noliecamu aizmugurējā platā sēdekļa konfigurāciju.

F-PACE technology

TEHNOLOĢIJA

F-PACE piedāvā modernākās tehnoloģijas, tādas kā Head-Up displejs un aktivizēšanas atslēga, kā arī uzlabotas vadītāja palīgsistēmas, kas ikvienu ceļojumu padara vēl vienkāršāku un patīkamāku.


SKATIETIES: F-PACE CEĻĀ UZ PILNĪBU

Kad lielisks sniegums tiekas ar neatkārtojamu izskatu, rezultāts ir pati pilnība. Pievienojiet tai ikdienas praktiskumu un Jums ir jaunais Jaguar apvidus auto F-PACE.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.