JAUNAIS
JAGUAR F-PACE

Mūsu jaudīgais luksusa klases SUV apvieno apbalvojumus ieguvušu dizainu, Jaguar sniegumu un intuitīvās tehnoloģijas, lai katru braucienu padarītu patiesi neparastu. Tagad pieejams arī kā uzlādējams hibrīds.


JAUNAIS JAGUAR F-PACE: GREZNS, SAVIENOTS UN ELEKTRIFICĒTS

Četru cilindru 404 ZS PHEV automobilis pilnībā elektriskajā režīmā var nobraukt līdz 53 km.

Pateicoties izteiksmīgajai jaunā dizaina virsbūvei, pilnībā jaunajam un rūpīgi uzmeistarotajam salonam, jaunākās paaudzes Pivi Pro infoizklaides sistēmai un pēc izvēles pieejamajiem četru vai sešu vienrindas cilindru dzinējiem, kas ietver PHEV un MHEV tehnoloģiju, jaunais Jaguar F-PACE ir vēl greznāks, savienotāks un efektīvāks.

Pirmie jaunā F-PACE modeļi Latviju sasniegs šī gada beigās.

Reģistrējieties un esiet pirmais, kurš saņems jaunumus par pēdējo F-PACE. 

JAGUAR F-PACE

Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar zvaigznīti

 

DIZAINS

INTERIOR

IZPĒTĪT SALONU

Lai radītu mierpilnu svētnīcu Jums un Jūsu pasažieriem, salonā esam pārdomājuši katru detaļu. Jaguar F-PACE un Jaguar F-PACE R-Dynamic modeļu pilnībā jaunajos salonos viscaur atrodami augstākās klases materiāli, jauni krāsu risinājumi un uzlabots sēdekļu komforts.

DESIGN FEATURES

DIZAINA IEZĪMES

F‑PACE no jauna radīto salonu iespējams izcelt ar Luxtec stila vai apvilktas ādas virsmām, mīkstiem materiāliem un dažādiem, skatienu piesaistošiem apdares variantiem. Estētika iet roku rokā ar britu meistarību, tādējādi nodrošinot neaizmirstamu braukšanas pieredzi.

EXTERIOR

IZPĒTĪT VIRSBŪVI

Viengabala dzinēja pārsegs, padziļināts režģis, jaunie, zīmolam raksturīgajā dubultā J formā veidotie priekšējie lukturi un plašākas gaisa ieplūdes atveres – tas viss papildina Jaguar F-PACE dinamisko stāju un izskatu uz ceļa. Jaunie, saskaņotie izpūtēji lieliski izceļ pārveidoto aizmugurējo buferi, turpinot uzsvērt mērķtiecīgo stāju.


BRAUKŠANAS SNIEGUMS

DRIVING PERFORMANCE

BRAUKŠANAS SNIEGUMS

F‑PACE apvieno uzmundrinošu sniegumu ar inteliģentām vadītāja tehnoloģijām.

PLUG-IN HYBRID

JAUNAIS JAGUAR F‑PACE UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDA SUV

Ar jauno F‑PACE uzlādējamo hibrīdautomobili Jūs izbaudīsiet vēl lielāku degvielas ekonomiju un nulli izpūtēja emisijas, braucot elektriskajā režīmā.

F-PACE SVR

F‑PACE SVR

Ar savu 5,0 litru V8 kompresordzinēju un maksimālo ātrumu 283 km/h, F‑PACE SVR ir Jaguar SUV ar līdz šim izteiksmīgāko sniegumu.

HYBRID, PETROL OR DIESEL

HIBRĪDS, BENZĪNS VAI DĪZELIS

F‑PACE darbina mūsu jaunie Mild Hybrid benzīna un dīzeļa dzinēji, bet ir iespējams izvēlēties arī pilnībā jauno Jaguar uzlādējamo hibrīdu – tiem, kas tiecas pazemināt savu degvielas patēriņu un CO2 emisijas arī turpmāk. Visas pārnesumkārbas ir 8 pakāpju un automātiskas.

UNIQUE TO JAGUAR

UNIKĀLI JAGUAR

Izvēlieties starp dinamisku sniegumu un maksimālu degvielas ekonomiju. Sistēma JaguarDrive Control Dynamic režīmā izpilda pārnesumkārbu daudz ātrāk un Eco režīmā – agrāk pārslēdz. Lietus, ledus, sniega režīms pārslēdzas uz daudz maigāku virzību vājas saķeres apstākļos.

EXERCISE COMPOSURE

VINGRINĀTIES NOSVĒRTĪBU

Jaguar pilnpiedziņa kopā ar Intelligent Driveline Dynamics (IDD) ir kā priekšnosacījums pilnpiedziņas sistēmai. Kamēr citi kļūst aktīvi tikai tad, kad automobilis zaudē vilci, mūsu sistēma jau laicīgi ieslēdz griezes momentu priekšējiem riteņiem, lai saglabātu kontroli un savaldību vēl pirms saķere ir zaudēta.


IEBŪVĒTĀS TEHNOLOĢIJAS

SIMPLICITY AS STANDARD

VIENKĀRŠĪBA KĀ STANDARTS

Standarta iezīmes, kas ietilpst Pivi:

  • 11,4 collu skārienjutīgs ekrāns
  • DAB digitālais radio
  • No jauna radīta saskarne
  • Apple CarPlay® 2
  • Android Auto™ 3
  • Remote 4

Atjauniniet uz Pivi Pro5 un Jūs pavadīs jaunākais iebūvētais mākslīgais intelekts, nodrošinot tādas iespējas kā pašmācības navigācijas sistēmu, lai dāvātu pilnībā savienotu braucienu.

INFORMATION AT A GLANCE

INFORMĀCIJA ĪSUMĀ

Izvēlieties kādu no dažādajiem izkārtojumiem, ieskaitot pilnekrāna 3D navigāciju, braukšanas informāciju vai arī ātri apskatiet, kāds audio tiek atskaņots. Un tas viss jaunajā augstas izšķirtspējas 12,3 collu interaktīvajā vadītāja ekrānā.

Papildaprīkojumā pieejamais uznirstošais ekrāns6 galveno informāciju projicē uz vējstikla, tādēļ krāsainajā ekrānā ir viegli apskatīt transportlīdzekļa ātrumu, iekārtu stāvokli un navigāciju.

MERIDIAN™ AUDIO

MERIDIAN™ AUDIO SISTĒMA

Britu radītā MeridianTM audio sistēma nodrošina pilnīgu muzikālo pieredzi. Un mēs ar to domājam ne tikai skaņas līmeņu paaugstināšanu. Tas ir vairāk par mūzikas dziļuma, dzidruma un reālisma līmeņu pastiprināšanu, izmantojot uzlabotas akustiskās tehnoloģijas un stratēģiski izvietotus skaļruņus, lai radītu audio platformu, ko mēs dēvējam par "skaņas skatuvi" un kas ir ideāli piemērota F-PACE salonam. Izvēlieties papildparīkojumā pieejamo MeridianTM vai MeridianTM telpiskās skaņas sistēmu.

PEACE AND QUIET

MIERS UN KLUSUMS

Pateicoties inovatīvajām tehnoloģijām, ko piedāvā MeridianTM audio eksperti, ar aktīvo skaņas slāpēšanu un samazinātajiem vibrācijas līmeņiem F PACE piedāvā uzlabotu braukšanas komfortu Jums un Jūsu pasažieriem.

WIRELESS CHARGING

BEZVADU UZLĀDE

Papildaprīkojumā pieejamais bezvadu ierīču lādētājs ar tālruņa signāla pastiprinātāju ļauj Jums uzlādēt vairākus viedtālruņus bez vadiem vai uzlādes statīviem. Atrodoties automobilī, Jūsu tālrunis izmantos transportlīdzekļa antenu, lai nodrošinātu labāku signālu un skaidrākas sarunas.

CABIN AIR IONISATION WITH PM2,5 FILTER

SALONA GAISA JONIZĀCIJA AR PM2,5 FILTRU

Papildaprīkojumā pieejamā NanoeTM jonizācija uzlabo vadītāja un pasažieru labsajūtu. Aktīvās iezīmes un speciāli radītais filtrs piesaistīs un noslēgs sīkās daļiņas un no ārpuses iekļūstošos, gaisā sastopamos alergēnus, piemēram PM2,5, putekļus un ziedputekšņus.


PRAKTISKS UN DROŠS

PRACTICAL LOADSPACE

PRAKTISKS KRAVAS NODALĪJUMS

F-PACE izceļas ar 778 litru1, 10 kravas ietilpību, pat ja Jūsu draugi un ģimene sēž automobiļa otrajā rindā. Kad ir nepieciešama papildu telpa, Jūs varat nolocīt otrās rindas sēdekļus, lai iegūtu 1.82710 litrus izmantojamās telpas. Darba diena vai nedēļas nogale – F-PACE perfekti atbilst Jūsu vajadzībām.

ACTIVITY KEY

AKTIVITĀTES ATSLĒGA

Izturīga pret triecieniem un ūdeni – pilnībā jaunā papildaprīkojumā pieejamā aktivitātes atslēga Activity Key11 ļauj Jums aizslēgt, atslēgt un iedarbināt savu automobili. Lai arī kādas aktivitātes brīvā dabā būtu ieplānotas Jums un Jūsu draugiem, vairs nav nepieciešamības pēc tradicionālajām automobiļu atslēgām.

PIXEL LED HEADLIGHTS WITH SIGNATURE DRL

PIXEL LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI AR RAKSTURĪGAJĀM DIENAS BRAUKŠANAS GAISMĀM (DRL)

Papildaprīkojumā pieejamie Pixel LED lukturi ietver animētos virziena rādītājus. Pielāgojamas tālās gaismas nodrošina vēl labāku redzamību tumsā, vienlaikus automātiski šķeļot starus, lai izvairītos no pretimbraucošo transportlīdzekļu apžilbināšanas.

DRIVER ASSISTANCE

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Jaguar F-PACE ir uzbūvēts ar vadītāja palīgsistēmām, kas atvieglo pārvietošanos pa pilsētu un parkošanos, kā arī ļauj vairāk izbaudīt braukšanu pa automaģistrālēm. Šīs tehnoloģijas uzlabo Jūsu braucienu, jo tā laikā palīdz atbrīvoties no liekiem satraukumiem.

Sniegtie rādītāji ir NEDC2 (Eiropas jaunais braukšanas cikls), kas aprēķināti balstoties uz oficiālajiem ražotāja WLTP testiem un uz ES likumiem. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Patiesie pasaules rādītāji var būt atšķirīgi. CO2 emisiju un degvielas ekonomijas rādītāji var atšķirties, ņemot vērā riteņu atbilstību un papildu aprīkojuma iespējas. NEDC2 ir rādītāji, kas aprēķināti, izmantojot Valdības formulu no WLTP rādītājiem, kas ir līdzvērtīgi tam, kādiem tiem būtu jābūt pēc senā NEDC testa. Var tikt piemērots patiesais nodokļu režīms.

Apskatīt WLTP rādītājus WLTP ir jaunais oficiālais ES tests, ko izmanto, lai aprēķinātu standarta degvielas patēriņu un CO2 rādītājus pasažieru automobiļiem. Tas mēra degvielas un enerģijas patēriņu, diapazonu un emisijas. Tas ir radīts, lai sniegtu rādītājus, kas ir tuvāki reālajai pasaules braukšanas pieredzei. Testa laikā transportlīdzekļi tiek testēti ar papildu aprīkojumu un ar vēl sarežģītākām procedūrām un braukšanas veidu.

1 Spēka piedziņas bloka padeve.
2 Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Apple CarPlay. Pakalpojumi, ko piedāvā Apple CarPlay, ir atkarīgi no to pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet tīmekļa vietni https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
3 Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Android Auto. Pakalpojumi, ko piedāvā Android Auto, ir atkarīgi no to pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet tīmekļa vietni https://www.android.com/auto/.
4 Lietotne Remote ietver abonēšanas pakalpojumus, kurus iespējams pagarināt pēc sākotnējā termiņa beigām pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja. Lietotni Jaguar Remote App būs nepieciešams lejupielādēt no Apple App Store vai Google Play Store.
5 Sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja.
6 Pieprasiet sauli slāpējošu stiklu dažos tirgos. Navigācijas virzieni uz vējstikla parādīsies tikai tad, kad sistēma Pivi Pro ir pielāgota transportlīdzeklim.
7 Papildu iezīmes.
8 Var tikt piemērota Godīgas lietošanas politika. Tā ietver 1 gada abonēšanu, ko pēc sākotnējā termiņa beigām iespējams pagarināt pie Jūsu Jaguar mazumtirgotāja
9 Attēls parāda, ka Jaguar Click and Go aksesuāri tiek pārdoti atsevišķi. Planšete nav iekļauta. Tiek piemērota Godīgas lietošanas politika. Ja mēnesī ir izlietoti 20 GB datu, atlikušajās mēneša dienās to ātrums un funkcionalitāte transportlīdzeklī var samazināties. Lai iegūtu sīkāku informāciju par Godīgas lietošanas politiku, kas ir saistīta ar šo iezīmi, lūdzu, apmeklējiet InControl Pivi Pro noteikumus tīmekļa vietnē www.jaguar.com/pivi-pro-terms. Atskaņošanas laiks ir atkarīgs no straumēšanas sniedzēja un video satura skaidrības. HD video atskaņošana ievērojami palielinās datu lietojumu.
10 Mitruma daudzums ir rūpniecības standarts, kas tiek nomērīts, piepildot kravas nodalījumu ar šķidrumu. Daudzums tiek mērīts līdz automobiļa griestu apšuvumam. Bagāžas nodalījuma konfigurācija un kopējā kravas nodalījuma ietilpība var atšķirties atkarībā no modeļa un no tā, vai tajā ir ievietots pilna izmēra vai mazāka izmēra rezerves ritenis. 11 Aktivitātes atslēgu iespējams uzlādēt aptuveni divu stundu laikā, nodrošinot līdz 10 dienu baterijas darbību.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka) un tirgus, var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.
Šīs programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt drošiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Jaguar mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas iezīmes nāk kopā ar abonēšanu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.

Meridian ir reģistrēta Meridian Audio Ltd. preču zīme.
Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.
Apple CarPlay ir Apple Inc. preču zīme.
Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāju noteikumi.
Android Auto ir Google LLC preču zīme.
NanoeTM ir Panasonic Corporation preču zīme.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible