F-pace speciālā r-sport aprīkojumā

Jaguar dinamika un satriecošais dizains apvienojumā ar Jaguar F-Pace praktiskumu padara šo modeli īpaši pievilcīgu. Vispieprasītākais Jaguar krosovers F-Pace ar speciālo R-Sport aprīkojumu tagad par īpašu cenu. Piešķir ikdienai individualitāti un stilu ar Jaguar. Piesakies izmēģinājuma braucienam un uzzini vairāk Jaguar autosalonā Dārzciema ielā 60a. Piedāvājums spēkā ierobežotam automašīnu skaitam.

F-pace 20d AWD Aut ĪPAŠĀ CENA: 47 400 EUR

Ieguvums: 20 740 EUR

PIETEIKTIES IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENAM

F-PACE boot

F-PACE ir klasē lielākais bagāžas nodalījuma tilpums - 650 litri, kā arī daudzpusīga 40:20:40 aizmugurējā sēdekļa salocīšanas konfigurācija.

Nāc un pārbaudi pats.

BŪT TIKAI PRAKTISKAM IR GARLAICĪGI. F-PACE IR ARĪ SPORTA AUTO DNS

IVeicot sensacionālu, gravitāti izaicinošu
un ļoti drosmīgu braucienu, starptautiski pazīstamais kaskadieris Terijs Grānts [Terry Grant] uzstādīja jaunu pasaules rekordu, ar Jaguar augstākās praktiskuma pakāpes sporta auto veicot pasaulē augstākās nāves cilpas. Šis triks ne tikai nodemonstrēja F PACE sporta auto DNS, bet arī iespaidīgi atzīmēja ikoniskā zīmola 80. jubileju.

JAGUAR F-PACE R-SPORT

JAGUAR F-PACE R-SPORT

Pašpārliecināts sportisks stils ar ārēju sporta apdari un specializētiem sporta sēdekļiem.

BŪTISKĀKAIS APRĪKOJUMS (PAPILDUS PURE):

  • 20d AWD Aut
  • 19" vieglmetāla lietie diski
  • R-Sport virsbūves elementu komplekts, ieskaitot R-Sport priekšējos un aizmugurējos atdurstieņus, durvju apšuves virsbūves krāsā ar Satin Black apdari
  • Sporta sēdekļi ar perforētās Taurus ādas apdari
  • Biksenon priekšējie lukturi ar LED 'J' asmens formas dienas gaismām
  • Luxtec un Technical Mesh sporta sēdekļi
  • Ambient salona apgaismojums

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.