BRAUKŠANAS SNIEGUMS

Atklājiet F-PACE braukšanas prieku ar dinamisku vadāmību un tehnoloģiski modernizētiem dzinējiem, kas sniedz jaudu un efektivitāti.

BRAUKŠANAS SNIEGUMS

F-PACE raksturo tā dzinēju jauda apvienojumā ar Jaguar vieglajām alumīnija konstrukcijām un progresīvajām dinamiskas veiktspējas tehnoloģijām. Kopā tās nodrošina aizraujošu sniegumu un iespaidīgu degvielas ekonomiju.

VISAPTVEROŠA PĀRLIECINĀTĪBA

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties aizmugurējo riteņu piedziņu (RWD)* vai pilnpiedziņu, F-PACE vienmēr paliek un uzvedas kā Jaguar.

* Pieejamība ir atkarīga no tirgus

DZINĒJI

F-PACE piedāvā izvēlēties no izsmalcinātu, efektīvu benzīna vai dīzeļdzinēju klāsta, kurā iekļauti arī mūsu jaunie Ingenium dzinēji. Visi nodrošina dinamisku braukšanas pieredzi un ātras reakcijas Jaguar sniegumu. F-PACE dzinēji ir aprīkoti ar Stop/Start tehnoloģiju* un gudro reģenerācijas uzlādi, kas paredzēta maksimālai ekonomijai, it īpaši pilsētā, izmantojot kinētisko enerģiju no bremzēšanas, lai uzlādētu akumulatoru.

* Atkarīgs no tirgus

INGENIUM – PILNĪGI JAUNS DĪZEĻDZINĒJS

INGENIUM – PILNĪGI JAUNS DĪZEĻDZINĒJS

F-PACE 2,0 litru 4 cilindru 180 ZS turbopūtes dīzeļdzinējs nāk no mūsu Ingenium klāsta. Ingenium ir jauns Jaguar Land Rover radīts dzinēju veids, kas paredzēts nevainojamam sniegumam, izsmalcinātībai un efektivitātei. Ingenium ar modernizētu tehnoloģiju un alumīnija konstrukciju demonstrē iespaidīgu degvielas patēriņu un CO2 izmešu apjomu. Galvenokārt par 20 kg vieglāki nekā tādi paši iepriekšējās paaudzes dzinēji, Ingenium ir ievērojami efektīvāki. Un arī gudri – datora vadīta adaptīvā dzinēja dzesēšana ieslēdzas tikai tad, kad tas nepieciešams.

3.0 LITRE V6 DIESEL ENGINE

3,0 LITRU V6 DĪZEĻDZINĒJS

Jaudīgais 3,0 litru V6 dīzeļdzinējs palielina jaudu līdz 300 ZS, un iespaidīgs 700 Nm griezes moments nodrošina tūlītēju veiktspēju un izcilu braukšanu.

F-TYPE IEDVESMOTS

F-TYPE IEDVESMOTS

F-PACE benzīna dzinēji piedāvā jaudu un ātru reakciju, vienlaikus uzlabojot efektivitāti. Tāpat kā F-TYPE 3,0 litru V6 turbokompresora benzīna dzinējs ir pieejams gan 340 ZS, gan 380 ZS versijā. 380 ZS dzinējs spēj sasniegt paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 5,5 sekundēs. Šie alumīnija dzinēji nodrošina tūlītēju piekļuvi augstam snieguma un griezes momenta līmenim visos dzinēja apgriezienos, kā arī savu muzikalitāti.

ŠASIJA UN BALSTIEKĀRTA

F-PACE šasija un balstiekārtas sistēma piedāvā unikālu veiklības un braukšanas komforta līdzsvaru.

F-PACE - LIGHTWEIGHT ALUMINIUM ARCHITECTURE

VIEGLA ALUMĪNIJA KONSTRUKCIJA

F-PACE vieglā alumīnija konstrukcija ir stingra un izturīga, garantējot lielisku aizsardzību visiem, kuri atrodas automobilī, un tās samazinātais svars uzlabo efektivitāti, vadāmību un bremzēšanu. F-PACE ir viens no vieglākajiem automobiļiem savā klasē*, nodrošinot gandrīz perfektu 50:50* svara sadali sportiska. snieguma. un nevainojamas braukšanas labā.

* Atkarīgs no modeļa un dzinēja

F-PACE - MANUAL OR AUTOMATIC TRANSMISSIONS

MANUĀLĀS UN AUTOMĀTISKĀS PĀRNESUMKĀRBAS

F-PACE astoņpakāpju automātiskās pārnesumkārbas darbība ir vienmērīga, efektīva un ar izcilu reakciju. Tā nodrošina veiklu pārslēgšanos un attiecīgi nevainojamu paātrinājumu un apdzīšanu. Pārnesumu pārslēgšanu varat vadīt arī manuāli, izmantojot stūres pārslēgšanas lāpstiņas. Sešpakāpju manuālā pārnesumkārba piedāvā izveicīgu un īsu pārslēgšanos. Šī vieglā un ārkārtīgi modernā pārnesumkārba papildina F-PACE izcilo efektivitāti.

* Pieejams tikai 2,0 litru četrcilindru turbopūtes dīzeļdzinējam (atkarīgs no tirgus).

UZBŪVĒJIET SAVU F-PACE

Konstruējiet un uzbūvējiet savu ideālo F-PACE, lai nodrošinātu to, ka automobilis atbilst tieši jūsu dzīvesveidam. Varat izvēlēties savu modeli, dzinēju un atrast īsto mūsu krāsu, riteņu un citos klāstos.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.