DROŠĪBA UN PRAKTISKUMS

Tehnoloģiski modernizētajam un neiedomājami praktiskajam F-PACE ir viss, kas nepieciešams aktīvam dzīvesveidam.

Mēs radījām F-PACE, lai sniegtu nepieciešamo plašumu jums, jūsu pasažieriem un dzīvesveidam. Papildu pārliecinātības un drošības nolūkā F-PACE ir modernizētas vadītāja palīdzības tehnoloģijas, kas padara ceļojumu vēl mierīgāku un vienkāršāku.

PLAŠS UN PRAKTISKS

Aizmugurējā platā sēdekļa 40:20:40 konfigurācija padara F-PACE salonu praktisku un daudzpusīgu ar iespaidīgu 1 740 litru plašu vietu bagāžai, zemu iekraušanas augstumu un platu bagāžas nodalījuma atvērumu.

F-PACE - ACTIVITY KEY

AKTIVIZĒŠANAS ATSLĒGA*

Aktivizēšanas atslēga padara pilnīgu dzīves baudīšanu vienkāršāku. Aproce ir izturīga un pilnībā ūdensdroša. Tā ļauj jums izbaudīt dažādas aktivitātes no izpletņlēkšanas līdz peldēšanai, ņemot līdzi automobiļa atslēgu. Parastā tālvadības pults var palikt automobilī, jo tā tiek deaktivizēta drošības iemeslu dēļ.

* F-PACE pirmās sērijas standartaprīkojums

F-PACE - GESTURE TAILGATE

BAGĀŽAS NODALĪJUMA ŽESTU VADĪBA*

Bagāžas nodalījuma žestu vadība ļauj vadītājam darboties ar bagāžas nodalījumu, stāvot uz ietves, bez vajadzības fiziski pieskarties automobilim vai tālvadības pultij. Vienkārši novietojiet kāju zem vienas no automobiļa aizmugures malām, un bagāžas nodalījuma durvis atvērsies vai aizvērsies.

* F-PACE pirmās sērijas standartaprīkojums

F-PACE - REVERSIBLE LOADSPACE FLOOR

APGRIEŽAMA BAGĀŽAS NODALĪJUMA GRĪDA

F-PACE bagāžas nodalījuma grīda ir apgriežama, un to vienā mirklī var pārvērst no izturīga paklājiņa par viegli tīrāmu gumijotu virsmu, kas ideāli piemērota mitram vai dubļainam aprīkojumam.

Parkošanās komplekts PARK PACK

BRAUKŠANAS KOMPLEKTS

AUTOVADĪTĀJA PALĪGSISTĒMU KOMPLEKTS

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible