BRAUKŠANAS SNIEGUMS

Atklājiet F-PACE braukšanas prieku ar dinamisku vadāmību un tehnoloģiski modernizētiem dzinējiem, kas sniedz jaudu un efektivitāti.

BRAUKŠANAS SNIEGUMS

F-PACE raksturo tā dzinēju jauda apvienojumā ar Jaguar vieglajām alumīnija konstrukcijām un progresīvajām dinamiskas veiktspējas tehnoloģijām. Kopā tās nodrošina aizraujošu sniegumu un iespaidīgu degvielas ekonomiju.

VISAPTVEROŠA PĀRLIECINĀTĪBA

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties aizmugurējo riteņu piedziņu (RWD)* vai pilnpiedziņu, F-PACE vienmēr paliek un uzvedas kā Jaguar.

* Pieejamība ir atkarīga no tirgus

DZINĒJI

F-PACE piedāvā izvēlēties no izsmalcinātu, efektīvu benzīna vai dīzeļdzinēju klāsta, kurā iekļauti arī mūsu jaunie Ingenium dzinēji. Visi nodrošina dinamisku braukšanas pieredzi un ātras reakcijas Jaguar sniegumu. F-PACE dzinēji ir aprīkoti ar Stop/Start tehnoloģiju* un gudro reģenerācijas uzlādi, kas paredzēta maksimālai ekonomijai, it īpaši pilsētā, izmantojot kinētisko enerģiju no bremzēšanas, lai uzlādētu akumulatoru.

* Atkarīgs no tirgus

INGENIUM DZINĒJU KLĀSTS

INGENIUM DZINĒJU KLĀSTS

Ingenium ir Jaguar Land Rover radītais dzinējs, kas izceļas ar pārdomātu efektivitāti un iespaidīgu
veiktspēju. Pateicoties progresīvai tehnoloģijai un alumīnija konstrukcijai, Ingenium lieliski līdzsvaro vērā ņemamu jaudu un izcilu degvielas ekonomiju.

INGENIUM DĪZEĻDZINĒJS

INGENIUM DĪZEĻDZINĒJS

Ingenium tehnoloģija ir izmantota par pamatu trim F-PACE modeļu klāsta dzinējiem. Šiem zemas berzes dzinējiem, kas veidoti no alumīnija, ir izturīgi cilindru bloki un dubultas līdzsvarošanas vārpstas, kas nodrošina zemu vibrāciju līmeni plūstošai braukšanai ikdienā. Visi dzinēji ir aprīkoti ar Stop/Start sistēmu1 un viedās reģeneratīvās uzlādes funkciju, kas atgūst kinētisko enerģiju no bremzēšanas, lai lādētu akumulatoru, nodrošinot maksimālu efektivitāti, jo īpaši pilsētas vidē.

1 Atkarīgs no tirgus.

ŠASIJA UN BALSTIEKĀRTA

F-PACE šasija un balstiekārtas sistēma piedāvā unikālu veiklības un braukšanas komforta līdzsvaru.

F-PACE - LIGHTWEIGHT ALUMINIUM ARCHITECTURE

VIEGLA ALUMĪNIJA KONSTRUKCIJA

F-PACE vieglā alumīnija konstrukcija ir stingra un izturīga, garantējot lielisku aizsardzību visiem, kuri atrodas automobilī, un tās samazinātais svars uzlabo efektivitāti, vadāmību un bremzēšanu. F-PACE ir viens no vieglākajiem automobiļiem savā klasē*, nodrošinot gandrīz perfektu 50:50* svara sadali sportiska. snieguma. un nevainojamas braukšanas labā.

* Atkarīgs no modeļa un dzinēja

F-PACE - MANUAL OR AUTOMATIC TRANSMISSIONS

MANUĀLĀS UN AUTOMĀTISKĀS PĀRNESUMKĀRBAS

F-PACE astoņpakāpju automātiskās pārnesumkārbas darbība ir vienmērīga, efektīva un ar izcilu reakciju. Tā nodrošina veiklu pārslēgšanos un attiecīgi nevainojamu paātrinājumu un apdzīšanu. Pārnesumu pārslēgšanu varat vadīt arī manuāli, izmantojot stūres pārslēgšanas lāpstiņas. Sešpakāpju manuālā pārnesumkārba piedāvā izveicīgu un īsu pārslēgšanos. Šī vieglā un ārkārtīgi modernā pārnesumkārba papildina F-PACE izcilo efektivitāti.

* Pieejams tikai 2,0 litru četrcilindru turbopūtes dīzeļdzinējam (atkarīgs no tirgus).

ALL SURFACE PROGRESS CONTROL AND ADAPTIVE SURFACE RESPONSE

APVIDUS PROGRESA KONTROLE UN ADAPTĪVA PIELĀGOŠANĀS VIRSMAI

Jaguar apvidus progresa kontrole (ASPC)4 ir kruīza kontrole braukšanai ar mazu ātrumu, kas palīdz saglabāt optimālu vadāmību sliktas vilces apstākļos. Transportlīdzekļos ar visu riteņu piedziņu, kas aprīkoti ar adaptīvās dinamikas sistēmu, papildaprīkojumā pieejamā adaptīvā pielāgošanās virsmai (AdSR) uztver atšķirības starp virsmām, lai, pielāgojot dzinēja un bremžu iestatījumus, efektīvi izmantotu pieejamo saķeri.

Šajā tīmekļa vietnē ievietotajā videomateriālā attēlotie transportlīdzekļi var neatbilst jaunākajiem uzlabojumiem un atjauninājumiem. Lai noskaidrotu jaunāko specifikāciju, lūdzam vērsties pie vietējā Jaguar izplatītāja.

TORQUE VECTORING BY BRAKING

GRIEZES MOMENTA VEKTORĒŠANA, IZMANTOJOT BREMZES

Griezes momenta vektorēšana, izmantojot bremzes, nodrošina kontrolētu līkuma iekšpusē esošo priekšējo un aizmugurējo riteņu bremzēšanu, lai būtu iespējams maksimāli izmantot automobiļa veiktspēju, samazinot nepietiekamu stūres pagriešanu un veicinot sporta auto cienīgu manevrētspēju un braukšanas pārliecību.

ADAPTIVE DYNAMICS

ADAPTĪVĀ DINAMIKA

Neatkarīgi no tā, vai braucat pa automaģistrāli, līkumotiem lauku ceļiem vai šaurām pilsētas ielām, adaptīvā dinamika5 pielāgo F-PACE reakciju attiecīgajiem apstākļiem un jūsu braukšanas stilam. Sistēma pastāvīgi pielāgo amortizatorus, lai nodrošinātu maksimālu līdzsvaru starp stabilu stāju un komfortu.

CONFIGURABLE DYNAMICS

KONFIGURĒJAMĀS DINAMIKAS SISTĒMA

No F-TYPE sporta automobiļa aizgūtā papildaprīkojumā pieejamā konfigurējamās dinamikas sistēma6 ļauj iestatīt F-PACE dinamiku, lai pielāgotu akseleratora pedāļa darbību, pārnesumu pārslēgšanu un stūrēšanas iestatījumus jūsu braukšanas stilam. Tā tiek aktivizēta, kad JaguarDrive Control sistēmā tiek izvēlēts dinamiskais režīms. Dinamiskais režīms atmodina F-PACE sportisko dabu, padarot akseleratora pedāli un stūri atsaucīgāku un nodrošinot ātrāku pārnesumu pārslēgšanu, kad dzinējs darbojas ātrāk.

JAGUARDRIVE CONTROL

JAGUARDRIVE CONTROL

Unikālā JaguarDrive Control sistēma nodrošina ātrāku pārnesumu pārslēgšanu un sportiskāku paātrinājumu dinamiskajā režīmā, ātrāku augstāku pārnesumu pārslēgšanu Eco režīmā efektivitātes uzlabošanai, savukārt lietus/ledus/sniega režīmā tiek aktivizēts maigāks paātrinājums sliktas saķeres apstākļos. Tas ļauj izvēlēties — izmantot visu F‑PACE dinamikas potenciālu vai maksimāli palielināt degvielas ekonomiju.

Šajā tīmekļa vietnē ievietotajā videomateriālā attēlotie transportlīdzekļi var neatbilst jaunākajiem uzlabojumiem un atjauninājumiem. Lai noskaidrotu jaunāko specifikāciju, lūdzam vērsties pie vietējā Jaguar tirgotāja.

.Šajā tīmekļa vietnē ievietotajā videomateriālā attēlotie transportlīdzekļi var neatbilst jaunākajiem uzlabojumiem un atjauninājumiem.
Lai noskaidrotu jaunāko specifikāciju, lūdzam vērsties pie vietējā Jaguar tirgotāja

ELECTRIC POWER ASSISTED STEERING

ELEktriskais stūres pastiprinātājs

Elektriskais stūres pastiprinātājs (EPAS) nodrošina izcilu atgriezenisko saiti un kontroli. Tas darbojas pēc nepieciešamības, taupot enerģiju gadījumiem, kad tā patiešām ir vajadzīga, kā arī samazinot degvielas patēriņu. EPAS izsmalcinātā datorpārvaldības sistēma pielāgo pastiprinātāja darbību apstākļiem — manevrējot lēnas braukšanas apstākļos, stūrēt ir vieglāk, savukārt lielākā ātrumā stūre ir stingrāka.

1Pieejamība atkarīga no tirgus.
2Atkarībā no modeļa un dzinēja.
3Pieejams tikai komplektācijā ar 2,0 litru 4 cilindru dīzeļdzinēju ar 163 ZS jaudu (atkarīgs no tirgus).
4Tikai ar automātisko pārnesumkārbu.
5Standartaprīkojums F-PACE S un SVR, nav pieejama komplektācijā ar 2,0 litru 4 cilindru dīzeļdzinēju ar 163 ZS jaudu.
6Tikai ar automātisko pārnesumkārbu. Standartaprīkojums F-PACE S un SVR, nav pieejama komplektācijā ar 2,0 litru 4 cilindru dīzeļdzinēju ar 163 ZS jaudu.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible