AUTOMOBILĪ IEBŪVĒTĀ TEHNOLOĢIJA

F-PACE modernizētā tehnoloģija piedāvā virkni sistēmu, kas uzlabo braukšanas iespaidus un palīdz garantēt automobilī sēdošo drošību.

JAGUAR INOVĀCIJA

-PACE ir standarta aprīkojumā ir uzlabotā iebūvēta Touch Pro informācijas un izklaides sistēma. Reaģējoša, intuitīva un nemanāmi integrēta – Jaguar piedāvā risinājumus, kas inovatīvi uzlabo jūsu braucienu.

INCONTROL TOUCH

10” TOUCH PRO1

STANDARTA APRĪKOJUMS KATRĀ F-PACE

Touch Pro nākamās paaudzes aparatūra un programmatūra uzlabo F-PACE savienojamību un izklaidi līdz pašam augstākajam līmenim.

  • 10” skārienjūtīgais ekrāns, kurā var dot komandas ar piesitienu, vilkšanas un savilkšanas-palielināšanas žestiem, kā arī pielāgojams sākuma ekrāns
  • Instrumentu panelis ar 5” centrālo TFT displeju2
  • Jaguar skaņas sistēma22
  • AM/FM Radio, Bluetooth® un 2 x USB savienojumi
  • iPod, 1 x USB, Bluetooth® un 1 x AUX pieslēgvietas
INCONTROL TOUCH PRO

DUBULTAIS SKATS3

Dubultais skats ļauj priekšā sēdošajam pasažierim un autovadītājam izbaudīt dažādus medijus uz tā paša 10.2" skārienjūtīgā ekrāna. Piemēram, priekšā sēdošais pasažieris var skatīties filmu (skaņu klausoties bezvadu austiņās), kamēr autovadītājs skatās navigācijas karti.

INCONTROL

INCONTROL APPS

INCONTROL APPS1

InControl Apps savieno jūsu viedtālruni ar transporta līdzekļa skārienjūtīgo ekrānu, kas nozīmē, ka drošs savienojums tiek nodrošināts arī tad, ja atrodaties automobilī. InControl Apps ļauj jums no skārienjūtīgā ekrāna kontrolēt savietojamās lietotnes, piemēram, Spotify un Tile, nodrošinot drošu un ērtu tieši izmantošanai jūsu automobilī optimizētu lietotņu izmantošanu.

PROTECT

PROTECT1

Protect ietver SOS Emergency Call, Jaguar Optimised Assistance un Remote Essentials viedtāpruņa lietotni, kas sniedz informāciju par jūsu automobili un ļauj ar to nodrošināt distances savienojumu. Pārbaudiet attiecīgā brīža degvielas daudzumu un nobraucamo attālumu, kā arī durvju un logu stāvokli, un atslēgas. Apskatieties, kur novietojāt automobili, un atrodiet ceļu, kā turp nokļūt, ejot kājām. Jūs varat arī reģistrēt savu nobraukuma statistiku.

CONNECT PRO

CONNECT PRO4

Lai vēl vairāk uzlabotu Touch Pro, izvēles aprīkojumā pieejamais Connect Pro ietver InControl Apps, Remote Premium viedtālruņa lietotni, Wi-Fi karsto punktu un Pro Services, tajā skaitā reāllaika informāciju par satiksmi. Funkcijas ietver biežāk izmantoto braucienu sinhronizēšanu ar iebūvēto Touch Pro navigācijas sistēmu, maršruta plānotāja lietotni jūsu viedtālrunī un maršruta plānotāja vietni.

SECURE TRACKER

SECURE TRACKER1

Secure Tracker nodrošina nozagto automobiļu uzraudzību, izmantojot jūsu viedtālruni un InControl drošās uzraudzības centru.

TRAFFIC SIGN RECOGNITION AND ADAPTIVE SPEED LIMITER

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS SISTĒMA UN ADAPTĪVAIS ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJS5

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma braukšanas laikā sniedz jums informāciju, attēlojot ātruma ierobežojumus un apdzīšanas aizliegumus instrumentu panelī, kur tie ir viegli ieraugāmi. Adaptīvais ātruma ierobežotājs izmanto ceļa zīmju atpazīšanas sistēmas sniegto informāciju, lai ar kruīza kontroles sistēmu pielāgotu jūsu automobiļa ātrumu.

HEAD-UP DISPLAY

PROJEKCIJAS EKRĀNS

Izvēles aprīkojumā pieejamais uznirstošais projekcijas ekrāns (HUD)6 uz priekšējā stikla sniedz svarīgāko informāciju par automobili, tajā skaitā, ātrumu, pārnesumu un navigācijas virzieniem. Tajā kristālskaidri redzama pilnu krāsu grafika augstā izšķirtspējā, ļaujot jums viegli pārskatīt visus autovadītāja ievadītos datus un informāciju.

Meridian Audio

MERIDIAN™ AUDIO

Meridian audiosistēmas un uzlabotie digitālā signāla apstrādes algoritmi nodrošina, ka jebkura skaņdarba ritms, piesitieni un taktis ir dzirdamas tik precīzi, cik mākslinieks to paredzējis. Izvēlieties izvēles aprīkojumā piedāvāto Meridian™ 380 W audiosistēmu7 ar 10 skaļruņiem un sabvūferu vai Meridian™ 825 W Surround audiosistēmu6 ar 16 skaļruņiem un sabvūferu.

1 Remote piedāvā abonēšanas pakalpojumus, ko pēc jūsu Jaguar izplatītāja norādītā sākuma termiņa beigām var pagarināt. InControl funkcijas, opcijas un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – to pieejamību vietējā tirgū un noteikumus jautājiet savam Jaguar izplatītājam. Saistībā ar InControl tehnoloģiju attēlotā informācija un attēli, tajā skaitā ekrānattēli vai secības, var mainīties programmatūras atjauninājumu, versijas kontroles un citu sistēmas/vizuālo izmaiņu rezultātā atkarībā no izvēlētajām opcijām. Mobilā tīkla savienojamība visās vietās netiek garantēta. InControl Apps un Remote App nepieciešams lejupielādēt no Apple/Play Store. Dažām funkcijām nepieciešama atbilstoša SIM karte, par kuru ir noslēgts attiecīgs datu pārraides līgums, kas ietver noteikumus par abonēšanu arī pēc izplatītāja norādītā sākotnējā abonēšanas termiņa. Visas automobiļa funkcijas autovadītājiem jāizmanto tikai tad, kad tas ir droši. Autovadītājiem vienmēr jāpārliecinās, ka tie pilnībā kontrolē automobili.
2 Funkcijas un to pieejamība var būt atkarīga no automobiļa specifikācijas un tirgus. Lai saņemtu plašāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu tuvāko Jaguar izplatītāju.
3 Izvēles funkcija, nepieciešama Navigation Pro, CD/DVD atskaņotājs un MeridianTM audiosistēma/MeridianTM Surround audiosistēma
4 Connect Pro nepieciešama Navigation Pro. Izvēloties Navigation Pro, jāizvēlas arī visas Connect Pro funkcijas. Lūdzu, sīkāku informāciju jautājiet savam Jaguar izplatītājam. Tiešsaistes funkcionalitāte un Wi-Fi savienojamība ir atkarīga no tā, vai ir uzstādīta mikro SIM karte, par kuru ir noslēgts attiecīgs datu pārraides līgums
5 Pieejamība un uzstādīšana ir atkarīga no tirgus. Pieejama tikai kā daļa no Navigation Pro.
6 Nepieciešams saules atspīdumu mazinošs vējstikls.
7 Izvēles funkcija.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible