ĀRĒJAIS DIZAINS

Tā spēcīgais, dinamiskais izskats un sportiskais raksturs uz ceļa piešķir F-PACE unikālu stāju. Vizuāli Jaguar F-TYPE iedvesmots, jaunais F-PACE ir jaudīgs SUV ar sporta automobiļa DNS.

F-PACE ir jaunākais skaistu, aizraujošu automobiļu saimē. Tā proporcijas ir dinamiskas, tās uzlabo aerodinamiku un veiktspēju. Lai pašpārliecināto stāju padarītu pilnīgu, automobiļa iespaidīgo "lāses" formu uzsver izteiktā jumta līnija.

F-PACE - Advanced Aerodynamics

UZLABOTA AERODINAMIKA

F-PACE aerodinamiskais sniegums ir būtiska virsbūves dizaina funkcija, kas atbalsta iespaidīgu 0,34 Cd frontālās pretestības koeficientu.* Rezultātā F-PACE tiešām ir tikpat pludens, cik izskatās. Uzlabota aerodinamika samazina degvielas patēriņu, CO2 izmešus un vēja radīto troksni, tajā pašā laikā uzlabojot stabilitāti lielā ātrumā un vadītāja pārliecinātību.


* Atkarīgs no dzinēja.

F-PACE - Alloy Wheels

VIEGLMETĀLA DISKI

F-PACE piedāvā plašu aerodinamiski efektīvu vieglmetāla disku izvēli, kā arī plašu riteņu klāstu no 18 līdz 22 collām – izcilu F-PACE dinamiskā izskata papildinājumu. Izvēlieties riteņus ar konfiguratora palīdzību.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible