SALONS

Mūsdienīgs, stilīgs un skaisti veidots – E-PACE salons lepojas ar izteiksmīgām Jaguar īpašībām un savā klasē plašāko glabāšanas vietu salonā.

E-PACE ikviens komponents ir pedantiski veidots, lai nodrošinātu izsmalcinātu, sataustāmu pieredzi. Vadības panelis aptver vadītāju, un SportShift pārnesumu pārslēgs atrodas pie Jūsu pirkstgaliem. Stilīgajam Infinity atpakaļskata spogulim ir bezrāmja konstrukcija.

FIT YOUR LIFE INSIDE

VARAT IETILPINĀT VISU SADZĪVI

E-PACE salona uzglabāšanas risinājumi ir vieni no labākajiem savā klasē. Dziļā viduskonsole ar noņemamiem krūzīšu turētājiem ir piemērota mazākām planšetēm vai četrām horizontāli novietotām 75 cl pudelēm. Lielais sīko priekšmetu nodalījums lieliski der nozīmīgākajām lietām, kas nepieciešamas rokas stiepiena attālumā, piemēram, viduskonsoles noņemamiem krūzīšu turētājiem. Abi dziļie priekšējo durvju nodalījumi ir paredzēti dažādu priekšmetu, tostarp tālruņu un 1,5 l ūdens pudeļu uzglabāšanai.

CONFIGURABLE AMBIENT INTERIOR LIGHTING

KONFIGURĒJAMS SALONA FONA APGAISMOJUMS

Papildaprīkojuma konfigurējamais salona fona apgaismojums rada bagātīgu vizuālo efektu un sagaidošu, mierīgu atmosfēru visiem pasažieriem. Sistēma izceļ unikālās dizaina detaļas ar maigu gaismu, ko iespējams izvēlēties no desmit dažādu krāsu klāsta.

ATŠĶIRĪBU NOSAKA DETAĻAS

Tieši sīkās dizaina detaļas, tādas kā ekskluzīvais Jaguar un mazuļa dizains, kas apslēpts priekšējā vējstikla stūrī, piešķir E-PACE tā unikālo raksturu. Tāpat uz glabāšanas kastes un zem viduskonsoles atrodams smalks Jaguar raksts.

Izvēlieties no augstākās kvalitātes materiālu un faktūru kolekcijas, kā arī no satriecošu krāsu kombināciju paletes. Šīs izvēles radīs tieši Jūsu iemīļoto E-PACE.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible