PRAKTISKUMS UN DROŠĪBA

Lai arī kur nepieciešams doties, lai arī ko nepieciešams ņemt līdzi, E-PACE ir radīts, lai ērti un – pats galvenais – droši pārvadātu jūs un jūsu pasažierus.

Optimālas drošības nolūkā E-PACE ir izstrādāts tā, lai ietvertu funkciju kopumu, kas ne tikai aizsargā jūs un jūsu pasažierus, bet arī aktīvi palīdz novērst negadījumus. E-PACE vadītāja palīdzības sistēmas kopā spēj paveikt daudz vairāk nekā atsevišķi un sadarbojoties padara braukšanu vieglāku un drošāku.

AKTIVIZĒŠANAS ATSLĒGA

Ar papildaprīkojuma aktivizēšanas atslēgu varat izbaudīt savas iemīļotākās darbības, automobiļa atslēgu droši atstājot automobilī. Papildu ērtības nolūkā aktivizēšanas atslēgu varat piestiprināt pie rokas. Aproce ir izturīga un pilnībā ūdensdroša, ļaujot jums piedalīties dažādās aktivitātēs. Ar aktivizēšanas atslēgu vienkārši pieskarieties bagāžas nodalījuma durvīm, lai aizslēgtu vai atslēgtu automobili un deaktivizētu vai atkal aktivizētu standarta tālvadības pulti.

Šīs vietnes videomateriālos attēlotie transporta līdzekļi var precīzi neatspoguļot nesen veiktos atjaunojumus un uzlabojumus. Dažas aprakstītās funkcijas var būt atkarīgas no tirgus vai spēka pārvada. Par jaunākajām specifikācijām, lūdzu, jautājiet vietējam Jaguar tirgotājam.

POWERED GESTURE TAILGATE

AR ŽESTU ATVERAMĀS BAGĀŽNIEKA DURVIS1

Elektriski ar žestu darbināmas bagāžas nodalījuma durvis ļauj vadītājam darboties ar bagāžas nodalījumu, stāvot uz ietves, bez vajadzības fiziski pieskarties automobilim vai tālvadības pultij. Viegli novietojiet kāju zem vienas no automobiļa aizmugures malām, un bagāžas nodalījuma durvis atvērsies vai aizvērsies.

Šīs vietnes videomateriālos attēlotie transporta līdzekļi var precīzi neatspoguļot nesen veiktos atjaunojumus un uzlabojumus. Dažas aprakstītās funkcijas var būt atkarīgas no tirgus vai spēka pārvada. Par jaunākajām specifikācijām, lūdzu, jautājiet vietējam Jaguar tirgotājam.

TAKE YOUR WORLD WITH YOU

ŅEMIET LĪDZI SAVU PASAULI

Lielos priekšmetus iespējams vienkārši uzglabāt bagāžas nodalījumā ar maksimālo platumu līdz 1,3 metriem, kas ļauj E-PACE viegli sāniski ievietot mazuļa ratiņus. Ar bagāžas nodalījuma tilpumu līdz 441 litram varat viegli ietilpināt divas vidēja izmēra ceļojumu somas un trīs rokas bagāžas izmēra somas.

Šīs vietnes videomateriālos attēlotie transporta līdzekļi var precīzi neatspoguļot nesen veiktos atjaunojumus un uzlabojumus. Dažas aprakstītās funkcijas var būt atkarīgas no tirgus vai spēka pārvada. Par jaunākajām specifikācijām, lūdzu, jautājiet vietējam Jaguar tirgotājam.

VADĪTĀJA PALĪDZĪBAS FUNKCIJAS

Emergency Braking

Ārkārtas bremzēšana

Ja tiek pamanīta potenciāla sadursme, E-PACE atskaņo priekšējās sadursmes brīdinājumu. Pēc tam seko vizuāli brīdinājumi. Ja vadītājs nereaģē, sistēma bremzē, lai palīdzētu samazināt iespējamā trieciena spēku. Šī sistēma ietver arī gājēju pamanīšanu.

Lane Keep Assist

Palikšanas joslā palīgs

Joslas saglabāšanas palīgsistēma konstatē, ka automobilis neapzināti virzās ārpus joslas un pielieto stūres korektīvo griezes momentu, ļaujot jums ievadīt savu transporta līdzekli atpakaļ joslā.

Driver Condition Monitor

Vadītāja stāvokļa uzraugs

Ievēro, ja sākat kļūt miegains, un laikus brīdina par to, ka jums vajadzētu atpūsties.

Cruise Control and Speed Limiter

Kruīzkontrole un ātruma ierobežotājs

Kruīzkontrole palīdz saglabāt automobiļa esošo ātrumu bez akseleratora pedāļa izmantošanas, samazinot nogurumu. Ātruma ierobežotājs ļauj iepriekš iestatīt maksimālo noteikto ātrumu, ko automobilis nepārsniegs.

Front and Rear Parking Aids

Priekšējais un aizmugurējais auto novietošanas palīgs

Padara manevrēšanu vieglāku un drošāku – ieslēdzot atpakaļgaitu, tiek iedarbināti sensori priekšējā un aizmugurējā buferī. Automobiļa novietošanas laikā skārienekrāna displejs un audio atsauksmes norāda, cik tuvu esat šķēršļiem.

360° Surround Camera

360° kamera2

Skārienekrānā nodrošinot 360° ārskatu, tā palīdz veikt dažādus manevrus no automobiļa novietošanas pie apmales līdz iekļūšanai un izkļūšanai no šaurām vietām un krustojumiem.

* Papildaprīkojums.

MATRIX LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Papildaprīkojuma Matrix LED priekšējie lukturi ļauj izmantot atjautīgo tālo gaismu palīgu (IHBA) un adaptīvo priekšējo apgaismojumu (AFL). Sadalot tālās gaismas nemanāmās vertikālās līnijās IHBA maksimāli izmanto tālo gaismu zonu skaitu pretimbraucošajā satiksmē, nodrošinot labāko redzamību un radot ēnu pretimbraucošo transportlīdzekļu priekšā, lai novērstu apžilbināšanu un piedāvātu optimālu drošību. Animētie virziena rādītāji samazina citiem satiksmes dalībniekiem nepieciešamo laiku, lai uzzinātu par jūsu iecerēto braukšanas virzienu.

PEDESTRIAN AIRBAG

GĀJĒJU GAISA DROŠĪBAS SPILVENS3

Sadursmes gadījumā bufera sensori iedarbina zem dzinēja pārsega paslēptu gaisa drošības spilvenu. Tas atver dzinēja pārsegu, izmantojot ārējo gaisa drošības spilvenu, lai pasargātu gājējus vai riteņbraucējus no saskares ar vējstiklu.

VADĪTĀJA PALĪDZĪBAS KOMPLEKTI

Drive Pack

Adaptive Cruise Control with Queue Assist

Adaptīvā kruīzkontrole ar rindas palīgu

Ļauj jūsu automobilim saglabāt drošu distanci no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Ja priekšā braucošais automobilis pēkšņi apstāsies, arī jūsu automobilis pārtrauks kustību. Kad satiksme sāk kustēties, vienkārši pieskarieties akseleratora pedālim, un adaptīvā kruīzkontrole turpinās sekot priekšā braucošajam automobilim.

High-speed Emergency Braking

Liela ātruma ārkārtas bremzēšana

Pamana, ja iespējama potenciāla frontālā sadursme ar citu automobili, un attēlo brīdinājumu, lai brīdinātu vadītāju, ka nepieciešams bremzēt. Ja vadītājs nereaģē, automobilis bremzēs, lai palīdzētu samazināt iespējamā trieciena spēku.

Blind Spot Assist

Aklā punkta palīgs

Ja jūsu automobilis pamana citu automobili jūsu aklajā punktā, kad sākat mainīt joslu, sistēma nodrošina precīzi aprēķinātu stūrēšanas griezes momentu, kas droši vadīs jūs prom no tuvu esošā automobiļa.

Park Pack

Rear Traffic Monitor

Aizmugurē braucošās satiksmes uzraugs

Brīdina jūs par automobiļiem, gājējiem vai citu bīstamību, kas jūsu automobilim tuvojas no kādas no pusēm. Sistēma brīdinās jūs gan ar skaņas, gan vizuāliem brīdinājumiem pat tad, ja jūsu skats būs bloķēts.

Park Assist

Auto novietošanas palīgs

Atvieglo paralēlo un perpendikulāro novietošanu, iestūrējot jūsu automobili stāvvietā vai laukā no tās. Manevros jums palīdzēs grafiskie attēli un paziņojumi. Vienkārši izvēlieties piemērotu pārnesumu un pārvaldiet ātrumu.

360° Parking Aid

360° auto novietošanas palīgs

Ap automobili izvietotie sensori tiek automātiski iedarbināti, ieslēdzot atpakaļgaitu. Sistēmu iespējams aktivizēt arī manuāli. Automobiļa novietošanas laikā skārienekrāna displejs un audio atsauksmes norāda jūsu attālumu līdz šķēršļiem.

1 HSE specifikāciju pakas standarts. Pieejams tikai kopā ar papildaprīkojumā pieejamo bezatslēgas iekļuves funkciju.
2 Pieejams tikai kopā ar papildaprīkojumā pieejamo automātiskās aptumšošanas elektriski nolokāmajiem ārējiem spoguļiem.
3 Atkarībā no tirgus.
4 Iekļauts HSE specifikācijas paketē vai papildaprīkojumā. Pieejams tikai kopā ar papildaprīkojumā pieejamo automātiskās aptumšošanas elektriski nolokāmajiem ārējiem spoguļiem. Tikai automātiskā transmisija.
5 Iekļauts SE un HSE specifikācijas paketē vai papildaprīkojumā.

Visas automobilī iebūvētās funkcijas autovadītāji drīkst izmantot tikai tad, kad to izmantošana ir droša. Autovadītājiem jāpārliecinās, ka viņi pastāvīgi pilnībā kontrolē automobili.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible