AUTOMOBIĻA TEHNOLOĢIJA

Ar informācijas un izklaides iespējām pārbagātais InControl ir mūsu modernizēto tehnoloģiju komplekts, kas savieno gan jūs, gan jūsu E-PACE ar plašo pasauli.

InControl ir intuitīvas un modernas integrētās tehnoloģijas, kas nodrošina to, lai ikviens varētu maksimāli izbaudīt savu ceļojumu. 10 collu Touch Pro ekrāns viduskonsoles centrā atbalsta pārvilkšanas un savilkšanas žestus, kā arī nodrošina bagātīgu skaņas un vizuālo izklaidi. 

TOUCH PRO

TOUCH PRO

Lai bagātinātu automobilī pieejamo pieredzi, Touch Pro piedāvā līdz 4 pielāgojamiem sākuma ekrāniem un ātru reakciju, kā arī balss vadības sistēmu. Interaktīvais sānu panelis ļauj izvēlēties kādu no dažādajiem paneļiem, lai galveno ekrāna zonu varētu izmantot navigācijai, savukārt sānu paneli – tālruņa pārvaldīšanai. Jums tikai jāpavelk uz augšu un leju, lai pārslēgtos starp pieejamajiem paneļiem.

HEAD-UP DISPLEJS

Papildaprīkojuma Head-Up displejs (HUD) attēlo būtiskus automobiļa datus uz vējstikla. Tam ir kristāldzidra augstas izšķirtspējas pilnkrāsu grafika, kas ļauj viegli saskatīt visu vadītāja ievadi un informāciju.

INTERACTIVE DRIVER DISPLAY

INTERAKTĪVAIS VADĪTĀJA DISPLEJS

Lai vienmēr nodrošinātu izklaidi, informāciju un savienojamību, E-PACE ir pieejams papildaprīkojuma 12,3 collu augstas izšķirtspējas interaktīvais vadītāja displejs. Sistēma spēj saņemt un projicēt braukšanas informāciju, izklaidi un aktīvās drošības datus, tostarp navigāciju, tālruņus un datu nesējus.

MERIDIAN™ SOUND SYSTEM

MERIDIAN™ SKAŅAS SISTĒMA

Atdzīviniet mūziku ar divām skaņu sistēmām no britu audio speciālistiem Meridian. Izcilā Meridian Surround Sound sistēma ar Trifield™ tehnoloģiju piedāvā tieša snieguma pilnīgumu un skaidrību, izmantojot 15 skaļruņus.

†Trifield un "trīs lauku" ierīce ir Trifield Productions Ltd prečzīme.

††Meridian ir Meridian Audio Ltd reģistrēta prečzīme.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.