BRAUKŠANAS SNIEGUMS

Ar uzlabotu braukšanas dinamiku un izsmalcinātību ikviens brauciens E-PACE ir tīrā bauda.

BRAUKŠANAS SNIEGUMS

Līdzsvarots un ar teicamu reakciju līkumos, E-PACE ātri un precīzi pakļaujas Jūsu komandām.

JAGUAR BRAUKŠANA UN VADĀMĪBA

E-PACE šasija ir izstrādāta, lai uz ceļiem nodrošinātu veiklu un izsmalcinātu dinamiku. Tiek izmantoti alumīnija šasijas komponenti, lai uzlabotu balstiekārtas sniegumu, palielinot stingrību. Lai uzlabotu braukšanas komfortu, E-PACE ir pilnīgi neatkarīga balstiekārtas sistēma ar daudzsviru aizmugurējās balstiekārtas risinājumu.

PILNPIEDZIŅA

Lai nodrošinātu sniegumu dažādos apstākļos, pilnpiedziņas (AWD) sistēma atjautīgi pārvalda griezes momenta sadali starp priekšējo un aizmugurējo asi. Braukšanas griezes moments tiek līdzsvarots starp abām asīm, lai pilnībā izmantotu visu četru riepu pieejamo saķeri.

ACTIVE DRIVELINE

ACTIVE DRIVELINE

Uzlabotai veiklībai Active Driveline optimizē saķeri un aizmugurējās piedziņas vadāmības īpašības. Sistēma atkarībā no pieejamās saķeres ļauj nodrošināt līdz 100 procentiem aizmugurējās ass braukšanas griezes momenta kādam no aizmugurējiem riteņiem.

ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

SISTĒMA ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

All Surface Progress Control sistēma (ASPC) piedāvā papildu pārliecību slidenos apstākļos. Maza ātruma kruīzkontrole palīdz E-PACE tikt galā ar zemas saķeres situācijām neatkarīgi no laika apstākļiem – ļaujot Jums vērst visu uzmanību uz stūrēšanu.

DZINĒJi UN PĀRNESUMKĀRBAS

No jaudas un patiesa braukšanas prieka līdz degvielas ekonomijai un izsmalcinātībai – Jaguar E-PACE pieejams plašs Ingenium dzinēju klāsts. Vienmēr nodrošinot optimālo pārnesumu, maksimālo degvielas ekonomiju un paātrinājumu, E-PACE deviņpakāpju automātiskās pārnesumkārbas darbība ir ārkārtīgi vienmērīga un lepojas ar lielisku reakciju. Vēl lielākas vadītāja iesaistes un uzlabotas degvielas ekonomijas nolūkā izvēlieties sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu.

INGENIUM FAMILY

INGENIUM dzinēju SAIME

Mūsu piedāvātajiem zemas berzes alumīnija Ingenium motoriem ir izturīgi cilindru bloki un dubultās izlīdzinātājvārpstas, lai nodrošinātu zemu vibrācijas līmeni un nevainojamu darbību. Visi motori ir aprīkoti ar Stop/Start tehnoloģiju* un nodrošina viedo reģeneratīvo kinētiskās enerģijas uzlādi un uzkrāšanu bremzējot, tādējādi uzlādējot akumulatoru un nodrošinot maksimālu ekonomiju, sevišķi – braucot pilsētā.

*Atkarībā no tirgus

INGENIUM PETROL ENGINE

INGENIUM BENZĪNA DZINĒJS

E-PACE Ingenium benzīna dzinēji izmanto modernākās inovācijas, tādas kā nepārtrauktās ieplūdes mainīgo vārstu pacelšanas sistēmu, lai uzlabotu ikvienu snieguma un degvielas ekonomijas aspektu, palīdzot samazināt CO2 izmešus.

INGENIUM DIESELMOOTTORI

INGENIUM DĪZEĻDZINĒJS

Vienmērīgam ikdienas sniegumam E-PACE alumīnija Ingenium dīzeļdzinējiem ar mazo berzes līmeni ir uzlabota turbokompresoru tehnoloģija augstam griezes momentam visā apgriezienu diapazonā un pastāvīgai, progresīvai reakcijai, kas samazina aizķeri.

BRAUKŠANAS DINAMIKA

MANUAL OR AUTOMATIC TRANSMISSIONS

MANUĀLĀS UN AUTOMĀTISKĀS PĀRNESUMKĀRBAS

E-PACE deviņpakāpju automātiskās pārnesumkārbas darbība ir ārkārtīgi vienmērīga, efektīva un ar lielisku reakciju – nodrošinot ātru pārslēgšanos nevainojama paātrinājuma nolūkā. Vēl lielākas vadītāja iesaistes un uzlabotas degvielas ekonomijas labad vieglā, ievērojami uzlabotā sešpakāpju manuālā pārnesumkārba piedāvā izveicīgu, īsu pārslēgšanos.

ADAPTIVE DYNAMICS

ADAPTĪVĀ DINAMIKA

Adaptīvās dinamikas sistēma uzrauga riteņu novietojumu un šasijas kustības, nodrošinot gan precīzu dinamiku, gan elastīgu braucienu. Elektriski vadāmie amortizatori pielāgojas, lai optimizētu balstiekārtas iestatījumus, un pastāvīgi nodrošina optimālu līdzsvaru starp komfortu, izsmalcinātību un veiklību.

CONFIGURABLE DYNAMICS

KONFIGURĒJAMA DINAMIKA

Lai uzlabotu automobiļa snieguma izsmalcinātību vai komfortu, papildaprīkojuma konfigurējamās dinamikas funkcija ļauj Jums personalizēt E-PACE droseles kartēšanu, pārnesumkārbas pārslēgšanas momentus, stūrēšanas iestatījumus un balstiekārtu atbilstoši savām braukšanas vajadzībām.

JAGUARDRIVE CONTROL

JAGUARDRIVE VADĪBA

Pielāgotas braukšanas pieredzes nolūkā JaguarDrive vadība ļauj izvēlēties Normal, Eco, Dynamic vai Winter režīmu, no kuriem katrs nedaudz maina stūrēšanu un droseles darbību.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible