AUTOMOBIĻA TEHNOLOĢIJA

Ar informācijas un izklaides iespējām pārbagātais InControl ir mūsu modernizēto tehnoloģiju komplekts, kas savieno gan jūs, gan jūsu E-PACE ar plašo pasauli.

InControl ir intuitīvas un modernas integrētās tehnoloģijas, kas nodrošina to, lai ikviens varētu maksimāli izbaudīt savu ceļojumu. 10 collu Touch Pro ekrāns viduskonsoles centrā atbalsta pārvilkšanas un savilkšanas žestus, kā arī nodrošina bagātīgu skaņas un vizuālo izklaidi. 

TOUCH PRO

TOUCH PRO

Lai bagātinātu automobilī pieejamo pieredzi, Touch Pro piedāvā līdz 4 pielāgojamiem sākuma ekrāniem un ātru reakciju, kā arī balss vadības sistēmu. Interaktīvais sānu panelis ļauj izvēlēties kādu no dažādajiem paneļiem, lai galveno ekrāna zonu varētu izmantot navigācijai, savukārt sānu paneli – tālruņa pārvaldīšanai. Jums tikai jāpavelk uz augšu un leju, lai pārslēgtos starp pieejamajiem paneļiem.

JAGUAR INCONTROL 

CONNECT PRO PACK

CONNECT PRO PAKETE1

Lai vēl vairāk uzlabotu Touch Pro, papildaprīkojumā pieejamā Connect Pro pakete2 ietver Pro Services un 4G Wi-Fi Hotspot, viedos iestatījumus (Smart Settings) un Navigation Pro. Klausieties savu iemīļotāko mūziku, radio un ielādētos failus, kad esat ceļā. Tas viss – bez jūsu viedtālruņa. Piesaistiet savus Deezer un TuneIn kontus InControl portālam, un jūsu datu nesējiem būs iespējams piekļūt tieši no jūsu auto skārienjūtīgā ekrāna.

INCONTROL APPS

INCONTROL APPS2

Papildaprīkojumā pieejamā InControl Apps tehnoloģija ļauj vadīt automobiļa vajadzībām optimizētas lietotnes Apple vai Android viedtālrunī, izmantojot E-PACE skārienjūtīgo ekrānu, tajā skaitā kontaktinformāciju, kalendāru un mūzikas atskaņotāju. Vienkārši pieslēdziet savu viedtālruni, izmantojot USB kabeli.

SMART SETTINGS

VIEDIE IESTATĪJUMI3

Automātiski identificējot katru autovadītāju, izmantojot top atslēgu un tālruni, papildaprīkojumā pieejamajos viedajos iestatījumos (Smart Settings) pirms katra brauciena var izvēlēties nepieciešamo sēdekļa un spoguļa stāvokli un izmantot nepieciešamo datu nesēju. Viedie iestatījumi (Smart Settings) var arī saglabāt un automātiski apstrādāt šīs priekšrocības atkarībā no jūsu ieradumiem un līdzšinējiem iestatījumiem.

REMOTE

TĀLVADĪBA4

Tālvadība nodrošina informāciju par jūsu automobili un ļauj sazināties ar to attālināti. Šis pakalpojums ietver Optimizēto palīdzību, kas nosūta jūsu atrašanās vietas koordinātes un diagnostikas datus tehniska defekta gadījumā un SOS avārijas zvanu. Jaguar InControl Remote App lietotne ļauj arī attālināti pārbaudīt degvielas līmeņus un pat atrast automobili pilnā stāvvietā.

SECURE

DROŠAIS CEĻRĀDIS5

CLICK AND GO -JÄRJESTELMÄ

NOSPIED UN BRAUC

HEAD-UP DISPLEJS

Papildaprīkojuma Head-Up displejs (HUD) attēlo būtiskus automobiļa datus uz vējstikla. Tam ir kristāldzidra augstas izšķirtspējas pilnkrāsu grafika, kas ļauj viegli saskatīt visu vadītāja ievadi un informāciju.

INTERACTIVE DRIVER DISPLAY

INTERAKTĪVAIS VADĪTĀJA DISPLEJS6

Lai vienmēr nodrošinātu izklaidi, informāciju un savienojamību, E-PACE ir pieejams papildaprīkojuma 12,3 collu augstas izšķirtspējas interaktīvais vadītāja displejs. Sistēma spēj saņemt un projicēt braukšanas informāciju, izklaidi un aktīvās drošības datus, tostarp navigāciju, tālruņus un datu nesējus.

MERIDIAN™ SOUND SYSTEM

MERIDIAN™ AUDIO7

Iedzīviniet mūziku, izmantojot divas papildaprīkojumā pieejamas audiosistēmas, ko piedāvā britu audio eksperti MeridianTM. Augstākā līmeņa audiosistēma Meridian Surround Sound System ar TrifieldTM tehnoloģiju sniedz visu dzīvā izpildījuma pilnīgumu un skaidrumu. Ar 14 uzstādītiem skaļruņiem un 1 sabvūferi šāds izvietojums nodrošina vislabākos audio iespaidus.

Connect Pro pakete ietver abonēšanas pakalpojumus, ko pēc jūsu Jaguar/Land Rover tirgotāja ieteiktā sākotnējā termiņa beigām var pagarināt. Mobilā tīkla savienojamību visur nevar garantēt. Tiešsaistes funkcionalitāte un Wi-Fi savienojamība ir atkarīga no mikro SIM kartes uzstādīšanas saskaņā ar attiecīgu datu pārraides līgumu.
Pamata aprīkojumā S, SE un HSE specifikāciju paketēs.
Pieejams tikai Connect Pro paketē.
Tālvadība ietver abonēšanas pakalpojumus, ko pēc jūsu Jaguar/Land Rover tirgotāja ieteiktā sākotnējā termiņa beigām var pagarināt.
Drošais ceļrādis ir abonēšanas pakalpojums, ko pēc jūsu Jaguar tirgotāja ieteiktā sākotnējā termiņa beigām var pagarināt.
6 Pamata aprīkojumā HSE specifikāciju paketē.
Meridian Sound System 380 W ir pamata aprīkojumā SE un HSE specifikāciju paketēs.

Meridian ir Meridian Audio Ltd. reģistrētā preču zīme. Trifield un ierīce “trīs lauki” ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.

InControl tehnoloģija ietver abonēšanas pakalpojumus, ko pēc jūsu Jaguar tirgotāja ieteiktā sākotnējā termiņa beigām var pagarināt. InControl, opcijas un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – to pieejamību vietējā tirgū un pilnīgus nosacījumus jautājiet savam Jaguar tirgotājam. Saistībā ar InControl tehnoloģiju publicētā informācija un attēli, ieskaitot ekrānus vai secību, atkarīgi no programmatūras atjauninājumiem, versijas vadības un citām sistēmas/vizuālajām izmaiņām atkarībā no izvēlētajām opcijām. Mobilā tīkla savienojamību visur nevar garantēt. InControl Apps un Remote App nepieciešams lejupielādēt no Apple/Play veikala. Visas automobilī iebūvētās funkcijas autovadītāji drīkst izmantot tikai tad, kad to izmantošana ir droša. Autovadītājiem jāpārliecinās, ka viņi pastāvīgi pilnībā kontrolē automobili.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible