ĀRĒJAIS DIZAINS

Profilā E-PACE līdzenā jumta līnija saplūst ar spoileri, kas sniedzas pāri stāvajam aizmugurējam logam. Papildaprīkojuma 21 collu vieglmetāla diski vēl vairāk akcentē E-PACE sportisko raksturu. Aizmugurē pilnie LED aizmugurējie lukturi sniedz īsteni izteiksmīgu raksturīgo izskatu diennakts tumšajā laikā.

PANORĀMAS JUMTS

Izvēlieties kādu no mūsu papildaprīkojuma fiksētajiem panorāmas stikla jumtiem, lai pielietu sava E-PACE salonu ar gaismu un pastiprinātu plašuma sajūtu. Tas ienes salonā ārējo pasauli un ļauj ikvienam izbaudīt izcilu skatu uz debesīm.

LED HEADLIGHTS

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Satriecoša izskata labā uz ceļiem E-PACE pieejams visaptverošs virsbūves LED apgaismojums. LED lukturi ir veidoti tā, lai kalpotu visu automobiļa mūžu, un, izmantojot mazāk enerģijas, tie ietaupa degvielu. Papildaprīkojuma Matrix LED priekšējie lukturi ir pieejami ar animētiem virziena rādītājiem, kas samazina citiem satiksmes dalībniekiem nepieciešamo laiku, lai uzzinātu par Jūsu iecerēto braukšanas virzienu.

21” WHEELS

21 COLLu DISKI

Lai uzsvērtu E-PACE sportisko raksturu, pieejams plašs disku iespēju klāsts. Izvēlieties no plašā mūsdienīgu un dinamisku dizainu klāsta ar izmēra iespējām līdz 21 collai.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible