Jaguar Jaunumi

JAGUAR ELEKTROMOBILIM I-PACE PIEŠĶIRTS EURO NCAP 5 ZVAIGŽŅU NOVĒRTĒJUMS

Elektromobilim Jaguar I-PACE Euro NCAP drošības novērtējumā piešķirtas 5 zvaigznes, kas apliecina, ka tas ir viens no drošākajiem automobiļiem pasaulē.

  • Jaguar elektromobilim I-PACE Euro NCAP drošības novērtējumā piešķirtas 5 zvaigznes
  • Piecvietīgais apvidus automobilis ieguvis labus rezultātus visās galvenajās drošības kategorijās
  • Euro NCAP maksimālo 5 zvaigžņu novērtējumu saņēmuši visi Jaguar PACE apvidus automobiļu saimes modeļi
  • I-PACE ir desmitais Jaguar Land Rover saražotais transportlīdzeklis pēc kārtas, kam piešķirtas 5 zvaigznes
  • Vieglas konstrukcijas alumīnija virsbūve un integrēts akumulatoru bloks nodrošina izcilu strukturālo izturību maksimālai pasažieru aizsardzībai

Jaguar pirmajam sporta klases apvidus automobilim tika piešķirts 91% vērtējums pieaugušo pasažieru aizsardzības jomā, 81% bērnu pasažieru aizsardzības jomā un 81% drošības palīgsistēmu jomā. Maksimālo punktu skaitu I-PACE saņēma sānu sadursmē ar barjeru un smagākā sānu sadursmē ar stabu, apliecinot labu aizsardzību kritiskākajās virsbūves zonās.

Šis novērtējums nozīmē, ka maksimālais Euro NCAP 5 zvaigžņu novērtējums ir piešķirts visiem trim Jaguar PACE apvidus automobiļu saimes modeļiem — E-PACE, F-PACE un I-PACE —, kas uzskatāmi parāda Jaguar apņēmību izstrādāt drošus ģimenes automobiļus. I-PACE ir Lielbritānijā lielākā transportlīdzekļu ražotāja desmitais automobilis pēc kārtas, kam piešķirts 5 zvaigžņu novērtējums.

Jaguar Land Rover Virsbūvju izstrādes vecākais projektu vadītājs Saimons Bleks [Simon Black] to komentēja šādi: “Jaguar I-PACE jau ir piešķirtas balvas par tā dizainu, veiktspēju un vadāmību. Jaunākā godalga no Euro NCAP apliecina I-PACE izcilos drošības standartus. Šis apvidus automobilis ir profesionāli izstrādāts ar vieglas konstrukcijas alumīnija virsbūves konstrukciju un integrētu akumulatoru bloku, lai nodrošinātu izcilu pasažieru aizsardzību sadursmes gadījumā. Drošība ir mūsu galvenā prioritāte, un ir lieliski redzēt, ka tas atspoguļojas Euro NCAP rezultātos.”

I-PACE vieglas konstrukcijas alumīnija virsbūvei piemīt augsta izturība, turklāt apvienojumā ar integrēto akumulatoru bloku, ko aizsargā alumīnija rāmis, tam ir lielākais vērpes stingums, kāds jebkad panākts Jaguar automobilī — 36 kNm uz grādu.

Īpaši jāizceļ tādi virsbūves dizaina elementi kā nozarē pirmie alumīnija kalumi un pirmo reizi Jaugar automobilī izmantotā pēcformēšanas termiskā apstrāde, lai palielinātu kritiskās vietās izvietoto alumīnija sakausējumu stingrību.

I-PACE aprīkojumā ir iekļautas arī progresīvas drošības sistēmas ceļu satiksmes dalībnieku un gājēju aizsardzībai. To vidū ir aktīvais dzinēja pārsegs un autonomā avārijas bremzēšanas sistēma ar gājēju un velosipēdistu uztveršanas funkciju. Jaguar savam pirmajam elektromobilim ir izstrādājis arī unikālu transportlīdzekļa skaņas brīdinājuma sistēmu (AVAS), kas brīdina ceļu satiksmes dalībniekus par automobiļa tuvošanos. To var dzirdēt, automobilim braucot ar ātrumu līdz 20 km/h, un tās skaļums ir vairāk nekā 56 dB(A), kas ir minimālais standarts saskaņā ar gaidāmajām ES likumdošanas prasībām. Sistēma tika testēta sadarbībā ar Apvienotās Karalistes lielāko labdarības organizāciju neredzīgajiem “Guide Dogs for the Blind” [tulk. “Suņi-pavadoņi neredzīgajiem”].

Papildus drošības sistēmām šī sporta apvidus automobiļa aprīkojumā ir virkne progresīvu autovadītāja palīgsistēmu, tostarp adaptīvā kruīza kontrole ar stūrēšanas palīgsistēmu, aklās zonas uzraudzības sistēma un 360° parkošanās palīgsistēma.

Testa rezultāti pieejami Euro NCAP tīmekļa vietnē.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible