Jaguar Jaunumi

Jaguar E-type Zero

JAGUAR E-TYPE ZERO: 
"SKAISTĀKAIS ELEKTRISKAIS AUTOMOBILIS PASAULĒ"

Jaguar Land Rover Classic iepazīstina ar elektrisko Jaguar E-type Jaguar Land Rover tehnoloģiju festivālā, kas tika atklāts 8. septembrī Londonā. Automobilis, kas pazīstams ar nosaukumu E-type Zero, ir atjaunots un pārveidots Jaguar Land Rover Classic rūpnīcā Koventrijā, netālu no vietas, kur tika radīts E-type.

Jaguar E-type Zero līdzinās E-type ne tikai vadīšanas un izskata ziņā, bet arī savā izcilā snieguma piedāvājumā. Tas ir ātrāks par sākotnējo E-type: paātrinājumam no 0 līdz 100 km/h nepieciešamas vien 5,5 sekundes, kas ir par aptuveni sekundi mazāk kā 1. sērijas oriģinālajam E-type.

E-type Zero automobilis ir atjaunots sērijas 1.5 Roadster. Tam ir pilnībā oriģināla specifikācija, neskaitot 21. gadsimta moderno transmisiju, kā arī modificētus instrumentus un paneli, – kaut gan arī tos iedvesmojis sākotnējais E-type. Enerģijas efektivitātes nolūkā tiek izmantoti LED priekšējie lukturi. Tie tāpat veidoti atbilstoši sākotnējā 1. sērijas E-type stilam.

E-type Zero unikālo elektrisko transmisiju atbilstoši Jaguar Land Rover Classic norādēm un sadarbībā ar Jaguar Land Rover inženieriem izstrādājis elektrisko transmisiju speciālists. Tajā izmantota daļa tehnoloģiju un komponentu no gaidāmā I-PACE, Jaguar Land Rover pirmā pilnībā elektriskā sērijveida automobiļa.

E-type Zero sasniedzamības attālums ir aptuveni 270 km, ko sekmē mazais svars un pārdomātā aerodinamika. Tajā izmantots 40 kWh akumulators, ko mājas apstākļos iespējams uzlādēt nakts laikā (parasti sešu līdz septiņu stundu laikā, atkarībā no enerģijas avota).

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible