Jaguar Jaunumi

JAGUAR AUTOCENTRS TURPINA DARBU, PIEDĀVĀJOT ATTĀLINĀTU JAUNU AUTO IEGĀDI

Oficiālais Jaguar pārstāvis Latvijā – Inchcape Motors Latvia – pielāgojas valstī izsludinātajiem ierobežojumiem, piedāvājot klientiem automašīnas apskatīt, izmēģināt bez tieša kontakta ar uzņēmuma pārstāvi un iegādāties attālināti.

Ņemot vērā valstī izsludinātos ierobežojumus, Jaguar autocentrs turpina darbību, piedāvājot attālinātu jaunu auto iegādi, sākot no 19. decembra līdz 10. janvārim. Darba laiks darba dienās no 9:00-18:00, bet brīvdienās būs slēgts.

Jaunas Jaguar automašīnas būs iespējams apskatīt attālināti, kā arī veikt testa braucienu bez tieša kontakta ar uzņēmuma pārstāvi. Visu iegādes procesu būs iespējams veikt pilnībā attālināti caur e-pasta un/vai telefonisku saziņu ar autosalona tirdzniecības konsultantu. Tāpat rasti risinājumi arī attālinātai līzinga noformēšanai.

Izvēlieties kādu no uz vietas esošajām noliktavas automašīnām par īpašām cenām, kas atrodamas un apskatāmas www.jaguar.inchcape.lv, atstājiet savus kontaktus un ar Jums sazināsies Jaguar tirdzniecības konsultants. Tāpat Facebook vietnēs tiks ievietoti salonā esošo automobiļu speciāli uzņemti foto attēli un video apskati.

Serviss turpinās strādāt ierastajā režīmā ar sekojošām izmaiņām – apmeklējuma laikā klientiem būs jāievēro 2 m distance, jālieto sejas maskas, kā arī maksimālais cilvēku skaits autocentra telpās ir noteikts pēc principa 15 m2 uz vienu cilvēku. Būs pieejama arī bezkontakta automašīnas nodošana un saņemšana autoservisā, kā arī attālināta rezerves daļu pasūtīšana un bezkontakta saņemšana autocentrā.

Darba laiks darba dienās būs no 9:00 līdz 18:00, savukārt brīvdienās slēgts.

Sazināmies un esam pasargāti!

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible