JAGUAR CARE: PILNĪGAM SIRDSMIERAM

VIENĪGAIS PAR KO JUMS VAJADZĒS DOMĀT, BŪS CEĻŠ!MĒS NODROŠINĀSIM JUMS BEZMAKSAS 3 GADU GARANTIJU UN APKOPI.(NOBRAUKUMA IEROBEŽOJUMS 100 000km).


JAGUAR CARE APKOPES PLĀNS

"Mūsu Jaguar Care apkopes plānā iekļauta trīs gadu apkope no pirmās automobiļa reģistrācijas – ar nobraukuma ierobežojumu 100 000 km, bez papildu samaksas. Tas jums sniedz pilnīgu sirdsmieru, iegādājoties jaunu XE, XF*, XJ* vai F-PACE. Jaguar Care apkopes plānā ietverta arī trīs gadu garantija ar palīdzību uz ceļa.

Ar regulārām apkopēm, ko veic prasmīgi Jaguar mehāniķi, jūsu automobilis saglabās savu labāko stāvokli. Tas nodrošina optimālu sniegumu un palīdz jūsu Jaguar saglabāt maksimāli lielu atlikušo vērtību. Svarīgi, ka visas apkopes tiek veiktas, izmantojot profesionālu diagnostikas aprīkojumu, un jūsu automobilī tiks uzstādītas Jaguar oriģinālās detaļas, uz kurām attiecas divu gadu garantija.

Jaguar Care apkopes plānā ietvertas šādas apkopes elementu rezerves daļu, darba un šķidrumu izmaksas**: motoreļļas maiņa, bremžu šķidrums (tikai apkopes plāna otrajā gadā), eļļas filtrs, gaisa filtrs, degvielas filtrs, salona un daļiņu filtrs, logu šķidrums, Ad Blue un automobiļa diagnostika.

Pat dodoties uz ārzemēm, ar Jaguar Care varat nezaudēt sirdsmieru šajās valstīs: Austrijā, Beļģijā, Bulgārijā, Horvātijā, Kiprā (Dienvidkiprā), Kiprā (Ziemeļkiprā), Čehijā, Dānijā, Igaunijā, Somijā, Francijā, Vācijā, Gibraltārā, Grieķijā, Ungārijā, Islandē, Īrijā, Izraēlā, Itālijā, Latvijā, Lietuvā, Luksemburgā, Maķedonijā, Maltā, Moldovā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Slovākijā, Slovēnijā, Spānijā, Zviedrijā, Šveicē, Apvienotajā Karalistē, Ukrainā.

* Piedāvājums neattiecas uz XF 15 MY un XJ 15MY (pieejams no 16MY)
** Piedāvājumā nav iekļauts serviss un nomaiņa, kas nepieciešami komponenta nolietošanās vai bojājuma dēļ, ārpus automobiļa standarta apkopes plāna"

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible