JAGUAR CARE: PILNĪGAM SIRDSMIERAM

VIENĪGAIS PAR KO JUMS VAJADZĒS DOMĀT, BŪS CEĻŠ!MĒS NODROŠINĀSIM JUMS BEZMAKSAS 3 GADU GARANTIJU UN APKOPI.(NOBRAUKUMA IEROBEŽOJUMS 100 000km).


PILNĪGS SIRDSMIERS

Mums tiešām rūp. Mūsu saistības uz detaļām un izcilību neapstājas brīdī, kad automobilis pamet rūpnīcu. Jaguar Care piedāvā konkurētspējīgu pakotni pilnīgam XE, XF, XJ, F-TYPE, E-PACE, I-PACE un F-PACE īpašnieku sirdsmieram: trīs gadu garantija un trīs gadu apkope no pirmās reģistrācijas – ar nobraukuma ierobežojumu 100 000 km, bez papildu samaksas**.

3 GADU APKOPE

3 GADU APKOPE

Trīs gadus pēc automobiļa pirmās reģistrācijas mūsu tehniskie speciālisti veiks regulāras Jaguar apkopes bez papildu samaksas**. Mēs palīdzēsim jūsu automobilim darboties tā spēju augstākajā līmenī un saglabāt optimālu sniegumu ilgtermiņā, ņemot vērā 100 000 km nobraukumu.

3 GADU GARANTIJA

3 GADU GARANTIJA

Mūsu trīs gadu garantija ar plašo aptvērumu ļauj jums izbaudīt braucienu pilnīgā sirdsmierā. Mēs Jaguar esam tik pārliecināti par savu automobiļu būves kvalitāti, ka nodrošinām 3 gadu garantijas periodu, kas ir viens no ilgākajiem šajā segmentā.


JO MUMS RŪP

Jaguar Care iekļauta arī palīdzība uz ceļa ārkārtas gadījumos visā Eiropā trīs gadu periodā. No nespējas turpināt ceļu negadījuma vai avārijas gadījumos līdz tādām neveiksmīgām epizodēm kā caurdurtas riepas – varat būt drošs, ka Jaguar jūs nepievils.

* Piedāvājums neattiecas uz XF 15 MY
** Piedāvājumā nav iekļauts serviss un nomaiņa, kas nepieciešami komponenta nolietošanās vai bojājuma dēļ, ārpus automobiļa standarta apkopes plāna


JAGUAR E-PACE

E-PACE

Cenas, sākot no 45 500 €

JAGUAR F-PACE

F-PACE

Cenas, sākot no 49 900 € 

Uzziniet vairāk

JAGUAR I-PACE

I-PACE

Cenas, sākot no 81 100 €

JAGUAR XJ

XJ

Cenas, sākot no 84 100 € 

Uzziniet vairāk

JAGUAR F-TYPE

JAGUAR F-TYPE

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible