JAGUAR CARE: PILNĪGS SIRDSMIERS

Ar mūsu bezmaksas trīs gadu garantiju un apkopi ar nobraukuma ierobežojumu 100 000 km vienīgais, par ko jums vajadzēs domāt, būs ceļš.


PILNĪGS SIRDSMIERS

Mums tiešām rūp. Mūsu saistības izcilības un detaļām pievērstās uzmanības jomā nebeidzas, automobilim pametot rūpnīcu. Jaguar Care piedāvā konkurētspējīgu pakotni pilnīgam jauno XE, XF un F-PACE īpašnieku sirdsmieram: trīs gadu garantija un trīs gadu apkope no pirmās reģistrācijas – ar nobraukuma ierobežojumu 100 000 km, bez papildu samaksas**.

3 GADU APKOPE

3 GADU APKOPE

Trīs gadus pēc automobiļa pirmās reģistrācijas mūsu tehniskie speciālisti veiks regulāras Jaguar apkopes bez papildu samaksas**. Mēs palīdzēsim jūsu automobilim darboties tā spēju augstākajā līmenī un saglabāt optimālu sniegumu ilgtermiņā, ņemot vērā 100 000 km nobraukumu.

3 GADU GARANTIJA

3 GADU GARANTIJA

Mūsu trīs gadu garantija ar plašo aptvērumu ļauj jums izbaudīt braucienu pilnīgā sirdsmierā. Mēs Jaguar esam tik pārliecināti par savu automobiļu būves kvalitāti, ka nodrošinām 3 gadu garantijas periodu, kas ir viens no ilgākajiem šajā segmentā.


JO MUMS RŪP

Jaguar Care iekļauta arī palīdzība uz ceļa ārkārtas gadījumos visā Eiropā trīs gadu periodā. No nespējas turpināt ceļu negadījuma vai avārijas gadījumos līdz tādām neveiksmīgām epizodēm kā caurdurtas riepas – varat būt drošs, ka Jaguar jūs nepievils.

* Piedāvājums neattiecas uz XF 15 MY
** Piedāvājumā nav iekļauts serviss un nomaiņa, kas nepieciešami komponenta nolietošanās vai bojājuma dēļ, ārpus automobiļa standarta apkopes plāna


JAGUAR CARE: ATTIECAS UZ ŠIEM MODEĻIEM

Jaguar XE, jaunais Jaguar XF un Jaguar F-PACE

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.