JAGUAR SVĒTKU PIEDĀVĀJUMS!

Vai satikšanās vietu drīkst mainīt?

Un kā vēl drīkst!

Jau jūlija beigās savas durvis vērs vaļā lielākais Jaguar Land Rover autocentrs Baltijā, kurš atradīsies Rīgā, K.Ulmaņa gatvē 70.

Šim notikumam par godu pirms tikšanas jaunajās telpās mums ir sagatavots īpašs svētku piedāvājumus Jaguar modeļu iegādei.

Tiekamies Dārzciema ielā 60A, bet nākamreiz - jau jaunajā salonā!

Automobiļu skaits ir ierobežots.

Zvani +371 67828700

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Aizraujošais Jaguar F-PACE ar pilnu komplektāciju
tikai 49 000 EUR

Jaguar F-PACE ir krosovers, kas apvieno maksimālu braukšanas prieku ar efektivitāti. Tas ir tehnoloģiski attīstīts no pašiem pamatiem, F-PACE radīts, lai stiprinātu saikni starp Jums un mašīnu, kas dos neaizmirstamus mirkļus un vēl nebijušu drošību.

Jaguar E-PACE

JAGUAR E-PACE

Valdzinošais un veiklais Jaguar E-Pace tikai 42000 EUR

Ar īpaši veidoto dzinēja pārsegu un izteiksmīgajiem aizmugures izliekumiem E-PACE ir dinamisks, izveicīgs SUV ar Coupé apveidiem.

Jaguar XF

Jaguar XF

Elegantais Jaguar XF tikai 38 000 EUR.

Jau drīz atvērs savas durvis jaunais Jaguar Land Rover autocentrs, kurš atradīsies Rīgā K.Ulmaņa gatvē 70.

Ar nepacietību gaidām, kad varēsim sagaidīt visus savus draugus, klientus un partnerus jaunās mūsdienīgās telpās, lai sniegtu vēl vairāk pozitīvas emocijas ikvienam Jaguar īpašniekam.

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.